В Харкові завершилися масштабні Всеукраїнські змагання з фігурного катання

04 грудня 2020 15:20

В Харкові пройшов 2-й етап Всеукраїнських змагань з фігурного катання серед юнаків і дівчат (у них брали участь спортсмени віком від 10 до 17 років), а також відкритий Кубок Харкова, участь в якому брали майстри та кандидати в майстри спорту України.

Змагання зібрали понад 200 спортсменів з різних регіонів України. За підсумками турніру серед юних фігуристів та юнаків і дівчат господарі льодової арени, харківські фігуристи, завоювали 9 золотих, 8 срібних та 6 бронзових нагород.

Переможцями даного етапу стали:
- Богдан Помогайбо (юнаки, 2011-2012 р.н.)
- Катерина Пархоменко (дівчата 2010-2011 р.н.)
- Ярослав Половик (юнаки, 2007-2008 р.н.)
- Дмитро Сисоєв (юнаки, 2011 р.н., категорія В)
- Поліна Коробова (дівчата 2011-2012 р.н.)
- Кристина Цапкова (дівчата 2008-2009 р.н.)
- Єгор Курцев (юнаки, 2009-2010 р.н.)
- Єлизавета Лисова та Олександр Рассулов (танці на льоду «Basic Novice»)
- Лідія Ждамарова та Давид Дядченко (танці на льоду «Intermediate Novice»)

Паралельно зі змаганнями юних фігуристів відбувся відкритий Кубок Харкова, участь в якому брали майстри та кандидати в майстри спорту України. На рахунку харків’ян про 3 золоті, срібні та бронзові медалі.

Серед майстринь спорту всі призові місця - за харків’янками. Перемогла Таїсія Спесивцева з результатом 119.64 бали, друге місце посіла Ксенія Клименко (93.28 бали), а бронзовою призеркою стала Марія Кузнецова (89.05 бали).

Серед кандидаток в майстри спорту перемогла харківська фігуристка Кристина Оснадчук (94.91 бали), а Софія Погребна з результатом 89.66 бали завоювала "бронзу".

Серед КМС у чоловіків харків’янин Микита Гринченко став переможцем Кубка (112.01 бали), а Гліб Дзюба посів друге місце (93.75).

Серед майстрів спорту переміг одесит Сергій Соколов (135.95 бали), а харківські фігуристи Артем Штих (128.00 бали) та Ілля Смелянський (102.99 бали) посіли відповідно друге та третє місце.

Наступний етап Всеукраїнських змагань юних фігуристів відбудеться с 21 по 24 грудня в місті Богуслав, Київської області.

12 березня 2024
Литовченко виграла міжнародний турнір з пара настільного тенісу
02 березня 2024
У Харкові нагородили переможців та призерів товариського турніру з боксу, який відбувся у Польщі