У Харкові відбудеться фінал Кубка України з тайського боксу

17 жовтня 2019 13:08
Фінал Кубка України з тайського боксу відбудеться з 18 по 20 жовтня у Школі вищої спортивної майстерності (вул. Динамівська, 5-а).
 
Як повідомив 17 жовтня, в прес-центрі Харківської міської ради президент Харківської федерації таїландського боксу Віталій Височин, у змаганнях візьмуть участь 300 спортсменів з 15 областей України, в тому числі Миколаївської, Одеської, Київської, Донецької, Січеславської областей, міста Києва та ін.
 
За словами начальника управління з питань фізкультури і спорту Костянтина Курашова, проведення фінальних поєдинків з тайського боксу дозволить Харкову проявити себе і заслужити право претендувати на ще більш серйозні турніри.
 
«Традиції тайського боксу в Харкові дуже сильні, у нас один з найдосвідченіших тренерський склад. Ми сподіваємося, що успішно проведемо фінал Кубка, і наступного року нам довірять провести в Харкові чемпіонат України», - зазначив Костянтин Курашов.
 
Про те, що в Харкові створена одна з найсильніших шкіл тайського боксу не тільки в Україні, а й за її межами, зазначив і головний тренер збірної команди України з тайського боксу, віце-президент Української національної федерації тайського боксу Павло Євтушенко. За його словами, нещодавно склад збірної поповнився двома молодими харківськими спортсменами - Микитою Гончаренком та Євгеном Батюком, які стали чемпіонами світу серед юніорів 2019 року у Туреччині.
 
«Харків - одна з серйозних кузень таїландського боксу. Родоначальником харківської школи є тренер Володимир Цуканов. Він створює стиль і напрямок цього виду спорту, який дуже конкурує на світовому рівні. Мені було дуже приємно працювати з харківськими хлопцями, які здобули перемогу на чемпіонаті світу. Вони знають, що таке навантаження і як витримувати всі труднощі, і все це, в тому числі, заслуга роботи тренера», - підкреслив Павло Євтушенко.
 
Урочисте відкриття фіналу Кубка України з тайського боксу відбудеться 18 жовтня, початок - о 12:00.
 
19 жовтня в рамках змагань відбудуться півфінальні поєдинки, а 20 жовтня - фінали. Початок поєдинків - о 10:00.Новини в тему

10 червня 2020
У місті реконструюють ще 13 шкільних стадіонів
26 травня 2020
Жіночий велозаїзд на вихідних в Харкові
20 травня 2020
У кожній області України: Зеленський анонсував будівництво 25 великих спортивних комплексів
24 квітня 2020
У Харкові побудують нові дитячі спортивні майданчики
06 квітня 2020
Сьогодні — Міжнародний день спорту на благо миру та розвитку
10 лютого 2020
Харківську модель розвитку спорту поширюватимуть в Україні
22 грудня 2019
У Харкові вперше в історії відбудеться фінал Кубку України з футболу серед жіночих команд
13 грудня 2019
Геннадій Кернес зустрівся з Сергієм Бубкою
21 жовтня 2019
У Харкові відбувся міжнародний фестиваль спортивного бального танцю
19 жовтня 2019
Харківські парашутисти стали рекордсменами світу

Kharkiv Half Marathon 2020 стартует через:
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи