У Харкові пройдуть Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука

28 березня 2016 12:17

23 - 26 березня 2016 року в Харкові, в спортивному комплексі НАУ ім. Н.Є. Жуковського "ХАІ", проводилися Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука серед найсильніших спортсменів України.

У змаганнях прийняли участь представники команд Київської, Сумської, Чернівецької, Рівненської, Львівської, Черкаської, Херсонської, Одеської та Харківської областей.

Всього в змаганнях взяли участь 64 найкращих лучників України (24 чоловіки, 24 жінки представники класичного лука і 8 чоловіків, 8 жінок представники блочного лука), які протягом чотирьох днів боролися за титул найсильнішого лучника України.

Після впертої боротьби у жінок найсильнішою лучниці України 2016 року та переможницею змагань стала заслуженим майстром спорту України - Палеха Катерина (представниця Львівської обл.). На другу сходинку п'єдесталу піднялася Майстер спорту України - Трапезникова Соломія (представниця Львівської обл.). Третє місце зайняла Майстер спорту України міжнародного класу, представниця Харківської області - Захарченко Юлія.

Серед представників блочного лука у жінок найсильнішою лучниці України 2016 року і переможницею змагань стала Майстер спорту України - Дьякова Вікторія (м.Київ). На другу сходинку п'єдесталу піднялася Майстер спорту України міжнародного класу, представниця Харківської області - Борисенко Олена. Третє місце зайняла Майстер спорту України - Шкляр Ксенія (м.Київ). У чоловіків в даній категорії переможцем змагань став Майстер спорту України - Кардаш Ігор (представник Львівської області). Другим на п'єдестал пошани піднявся також представник Львівської області, Кандидат в Майстри спорту України - Кіщак Богдан. Бронзовим призером змагань став Майстер спорту України міжнародного класу, харків'янин - Соколов Олександр.