У Харкові пройшли змагання «Біг патрулів»

18 жовтня 2017 09:26

70-ті традиційні змагання «Біг патрулів» відбулися 14 жовтня на базі спортивного клубу «Темп».

Змагання проходили серед учасників чотирьох груп. Так, до 1-ої групи входили представники військових і силових структур, вищих навчальних закладів, військових навчальних закладів, спортивних клубів, підприємств і організацій. 2-я група складалася з вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл Харкова і училищ фізичної культури. У 3-й групі були представлені школярі, учні технікумів і коледжів. У 4-й групі виступали учасники віком від 36 років і старше.

За підсумками змагань, 1-е місце серед чоловіків у 1-й групі посіла команда Національного університету цивільного захисту (дистанція 8 км). Серед жінок перемогу здобула команда Харківської державної академії фізичної культури (4 км).

У 2-й групі серед юнаків 1-м місце завоювали представники Харківського обласного вищого училища фізичної культури і спорту (4 км). Серед дівчат 1-е місце дісталося вихованкам Харківського державного вищого училища фізичної культури №1 (3 км).

У 3-й групі переможцем серед юнаків стала команда Харківського гуманітарного педагогічного коледжу (3 км), також перемогу здобули представниці цього ж навчального закладу (2 км).

У 4-й групі 1-е місце серед чоловіків виборола команда викладачів Харківської державної академії фізичної культури (3 км). У категорії жінок перемогу здобула команда тренерів-викладачів КДЮСШ-12 (2 км).