У Харкові пройшов Всеукраїнський фестиваль танцю «Дзеркальний струмінь - 2015»

28 квітня 2015 15:08

VI Всеукраїнський фестиваль-конкурс танцю «Дзеркальний струмінь - 2015» пройшов 25-27 квітня в Харкові.

У ньому взяли участь понад 600 танцюристів з різних міст України. Оцінювали майстерність учасників європейські фахівці, які представляють різні напрямки хореографічного мистецтва.

Так, 25 квітня в рамках заходу відбувся фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Територія «Па», що став відбірковим туром на чемпіонат Харкова з спортивно-бальних танців на відкритому повітрі, який відбудеться 23 травня на пл. Свободи в рамках загальноміського заходу «Харківський вальс». 26-27 квітня у спорткомплексі «Локомотив» відбулася конкурсна частина фестивалю. У рамках заходу пройшли чемпіонат Європи EDSF і чемпіонат України з десяти видів танців. Цей конкурс також став відбірковим на чемпіонат Харкова зі спортивно-бальних танців.

Як повідомив сьогодні, 27 квітня, директор Департаменту спортивних іміджевих проектів та маркетингу Олексій Чубаров, танцювальний проект «Харківський вальс» буде першим таким в Україні.

«Такого у нас ще не проводили, тому ми сподіваємося почати хорошу традицію - щороку підбивати підсумки танцювального сезону в травні на пл. Свободи. Туди відбиратимуться найкращі танцюристи - переможці різних конкурсів, які проходили протягом року», - зазначив Олексій Чубаров.

До речі, яскравим фіналом «Харківського вальсу» має стати флешмоб, взяти участь у якому запрошуються всі харків'яни, щоб побити рекорд України за кількістю пар, що одночасно танцюють вальс. Зараз цей рекорд становить понад 435 пар. Організатори в Харкові розраховують підкорити планку в 1 тис. пар.

«На цей захід можна прийти вже з кимось, а можна знайти пару безпосередньо там, на площі, тобто дівчина може першому ліпшому хлопцеві запропонувати станцювати вальс. Можна прийти в бальних сукнях, а можна і в простому одязі. Ми запрошуємо абсолютно всіх - танцювальні клуби, професіоналів, аматорів, дітей, студентів, пенсіонерів, адже без участі харків'ян нам буде практично неможливо встановити новий рекорд, який увійде до Книги рекордів України», - повідомив Олексій Чубаров.
Новини в тему

21 вересня 2021
Харківські дзюдоїсти-ветерани дали бій на чемпіонаті України
21 вересня 2021
Харківські дзюдоїсти тріумфально виступили на всеукраїнському турнірі
21 вересня 2021
Харків’янки переможно виступили на ЧС з фігурного катання на роликах
17 вересня 2021
Харків’яни здобули медалі ЧУ з дзюдо
13 вересня 2021
Харківські боксери переможно виступили на ЧУ
04 вересня 2021
Велосипедистка Алла Білецька стала віце-чемпіонкою світу
30 серпня 2021
Юні харків'яни - віце-чемпіони ЧУ з регбі-7
30 серпня 2021
Харків'янки розіграли нагороди престижного бадмінтонного турніру
30 серпня 2021
Харків'яни - переможці та призери ЧЄ з тхеквондо
22 серпня 2021
Харківська велосипедистка стала віце-чемпіонкою Європи

Фестиваль хіп-хоп культури :
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи