У Харкові пройшов великий турнір зі стрітболу

23 серпня 2017 15:08

19 і 20 серпня на території гімназії №116 відбулося справжнє свято спорту і вуличної культури. Протягом двох днів на баскетбольних майданчиках пройшли відразу дві події. У суботу команди з різних міст України змагалися за перемогу в чотирьох категоріях (чоловіки, жінки, юнаки до 18 років і 1х1), яка дає право участі в національному фіналі Української стрітбольної Ліги 3х3.
Всі чемпіонські медалі в категоріях 3х3 завоювали представники Харкова. У чоловічій категорії перемогли Харківські "Лінивці" (Роман Ольховський, Сергій Ольховиков, Максим Мочалов, Олександр Бондар). Друге місце у БК ім. Полякова (Влад Чевердін, Костянтин Козорезов, Ілля Шутєєв, Віталій Киричок). Бронза - у "Морських Павуків" з Кременчука (Іларіон Соловйов, Сергій Гущин, Микита Базилев). У дівчат в драматичному фіналі перемогу вирвали Харківські "Шнурки" (Юлія стразового, Наталія Покровенко, Олена Самохвалова). За крок від перемоги зупинилися Одеські "Lady Avtostop" (Світлана Колибабчук, Єлизавета Мітіна, Діана Матвєєва). Третє місце у "МОБІ" з Броварів (Марина Рубайла, Ольга Іванова, Вікторія Скубій, Анастасія Войцеховська). У юнацькій категорії перше місце у "Junior" (Антон Полубехін, Максим Цибулько, Домінік Ітондо, Микита Бондаренко). Віце-чемпіони - "Одеська Street" (Іван Русанов, Костянтин Молчанов). Бронза - у "Імпульсу" з Чугуєва (Вадим Швець, Олександр Столяров, Антон Тугусов). У турнірі 1х1 рівних не було Євгену снет (Запоріжжя). Кращим снайпером став Саба Нергадзе (Тбілісі). У данк-контесті перемогу розділили представники команди HOTC Ілля Кришка та Роман Гашков (Запоріжжя). У неділю на кортах 116-й гімназії відбувся національний відбірковий турнір з Гетто Баскет, нового різновиду вуличного баскетболу. Цікавий соціальний формат, що полягає в грі без суддів і спрямований на поліпшення комунікації між гравцями, зібрав команди з Харкова, Запоріжжя, Дніпра та інших міст України. У напруженому фіналі перемогу і залізні чемпіонські медалі завоювали "Вікінги" (Євген снет, Андрій Кобець, Максим Воробйов, Олександр Рожков), які представляли Запоріжжя / Дніпро / Донецьк / Новомосковськ. Максимально близькі до перемоги були Харківські "Лінивці" (Роман Ольховський, Сергій Ольховиков, Михайло Поколодний, Максим Мочалов), які посіли друге місце. Обидві команди здобули право представляти Україну на міжнародному турнірі в Ризі 31 серпня.

Відзначимо, що турнір «1.1.6. Streetball Challenge» проводиться в Харкові з 2007 року і є одним з наймасовіших в країні.
Новини в тему

25 листопада 2021
Харків готовий прийняти Євробаскет-2025
09 липня 2021
На вихідних у Харкові відбудеться чемпіонат з вуличного футболу та стрітболу
10 лютого 2021
"Харківські Соколи" зазнали розгромної поразки
23 листопада 2020
"Creator IQ" - переможець етапу зі стрітболу в "Битві корпорацій"
16 листопада 2020
"Харківські Соколи" не змогли здолати "Дніпро"
15 листопада 2020
Баскетболісти "Політехніка" впевнено стартували у Вищій лізі ЧУ
19 жовтня 2020
«Харківські Соколи» наприкінці гри вирвали перемогу в «Будівельника»
18 липня 2020
Харків’яни — переможці юнацької баскетбольної ліги
01 березня 2020
Харківські Соколи сенсаційно перемогли чинних чемпіонів України
08 лютого 2020
«Харківські Соколи» припинили співпрацю з Євгеном Мурзіном
Інформаційні платформи