У Харкові пройшов Фестиваль вуличного футболу і баскетболу

20 серпня 2018 12:54

18 серпня з 12:00 до 22:00 в Харкові, на вуличній площадці ХНАТОБу пройшов «Фестиваль вуличного футболу і баскетболу». Хочемо зазначити, що вперше, до сезону «Street Culture», приєдналася нова для України вулична культура - «Вуличний футбол». Це були футбольні турніри 1 на 1, 2 на 2, 3 на 3, фристайл (трюки з м'ячем) і панна (гра 1 на 1 в клітці). Будь-який бажаючий міг взяти участь в турнірі і просто пограти в панні. Після цього турніру команда Street Culture планує відкривати лігу вуличного футболу.

Також, вже третій рік проходив турнір з вуличного баскетболу в рамках Української стритбольної ліги «USL 3x3», який зібрав кращих гравців Харкова і сходу України. Перед фіналом ігор відбувся зрелещний данк контест!

Радує те, що вуличні культури розвиваються і з кожним роком все більше жителів нашої країни проявляють інтерес до неї!

Результати турніру з баскетболу:

У чоловічому турнірі трудову перемогу здобули «Проти Всіх» (Дніпро) - Олег Любімов, Макс Закурдаев, Карім Шуджаулла, Андрій Кожем'якін. Віце-чемпіонами стали харків'яни «Цукрові бешкетники» - Сергій Ольховиков, Андрій Шаламов , Сергій Андрущенко, Максим Мочалов.

У жіночій категорії рівних не було команді «Тягни» (Козорезова Наташа, Кирієнко Анна, Кириченко Ксюша). У фіналі з ними боролися «Дівчата Бонда» (Мартовицька Анастасія, Логвинова Анастасія, Іващенко Анна, Журенко Яна).

Серед команд категорії U18 (юнаки) найсильнішими були «Stronger Together» (Дмитро Коркуц, Єгор Попов, Денис Агу). За крок від перемоги зупинилися «Одеська Стріт» (Костянтин Молчанов, Влад Сероус, Владислав Сероус).

У категорії U18 (дівчата) переміг «Фенікс» Альбіна Петленко, Кіра Ляшенко, Олександра Вакула). На другому місці - «RedBirds» (Єлизавета Ткаченко, Любов Озерова, Софія Гитик).

У категорії U16 перемогли «БК Броньовані» (Михайлов Максим, Костенко Олексій, Амірбеков Акрам). Друге місце зайняли хлопці з «Енергодарського стилю» (Кузик Антон, Євген Петрович, Дехтевскій Олексій, Борисенко Арсеній).

У U14 перемогу святкували «Mastery Fant» (Ульченка Максим, Костенко Олег, Ібрагімов Рустам). Друге місце у ДЮСШ-2 (Додуладенко Артем, Берченко Максим).

Данк-контест підкорився Микиті Конькову (Heroes Of The Courts).

Результати турніру з вуличного футболу:

1 місце панна футбол до 16 років Кир'ян (Харків)

1 місце стріт футбол до 16 років Кир'ян (Харків)

1 місце панна футбол 16+ Mad Skillz (Харків)