У Харкові пройшов етап Кубка Європи з бадмінтону

07 вересня 2015 10:34

3 - 6 вересня у Харкові в Палаці спорту «Локомотив» проходив міжнародний турнір «Баболат Харків Інтернешнл 2015» - етап Кубка Європи з бадмінтону.  Для участі в турнірі зібралися гравці з 22 країн, включаючи такі бадмінтонні країни як Данія, Індія і Таїланд.

У змішаній категорії перемогу відсвяткували Чемпіони Європи 2012 року польські бадмінтоністи 39-річний Роберт Матеусяк і 31-річна Надія Зеба (сто сорок перша), які перемогли у фіналі першу сіяну пару з Франції Гаетан Міттельхайссер і Одрі Фонтейн (тридцяти): 21-14 , 21-14. Володарями бронзових медалей стали українці Геннадій Натаров і Юлія Казарінова та індійці Кона Тарун і Сіккім Редді Н.

Ще одна бадмінтоністка білоруського походження, цього разу грає за Німеччину, Ольга Конон (сто тридцять сьома) завоювала титул в жіночій одиночній категорії, обігравши у фіналі спортсменку з Таїланду Чочувонг Порнпаві (сімдесят сьомий): 21-16, 21-10. Українка Марія Улітіна і бельгійка Ліанн Тан розділили третє місце.

У чоловічій одиночці найсильнішим став віце-чемпіон Європи шведський бадмінтоніст Хенрі Хурскайнен (68-й), який переміг у чвертьфіналі першого сіяного Йоахима Перссона (21-13, 21-16), знешкодили у півфіналі француза Лукаса Корво (21-15, 21-14 ), і, нарешті, у фіналі позбавив надій на титул англійця Риса Уолкера (21-9, 21-15). Третю сходинку п'єдесталу зайняли француз Лукас Корво і словенець Іцток Утроша. Чемпіон України Дмитро Завадський не зміг пробитися в півфінал.

У жіночій парній категорії за титул боролися представниці європейської та азіатської школи бадмінтону: англійки Хітер Олвер і Лорен Сміт (двадцять четвертого) і тайки Джонконфан Кіттіхаракул і Равінда Прайонгіай (двадцять перший). Найдовший фінал дні тривав 46 хвилин і закінчився перемогою азіаток: 21-18, 21-15. «Бронзу» завоювали українки Наталія Войцех і Єлизавета Жарка і француженки Одрі Фонтейн і Анн Тран.

У фіналі чоловічій парній категорії зустрічалися улюбленці харківської публіки поляки Адам Цваліна і Пшемислав Ваха (двадцять другий) і тайці Бодін Іссара і Ніпітфон Пуангпуапеч, в даний час займають 88 сходинку світового рейтингу, але зовсім недавно в парі з іншими партнерами займали 7 і 11 місця відповідно. Незважаючи на симпатії харківських уболівальників, перемога дісталася тайцам 21-18, 21-13. Третє місце розділили дві французькі пари: Жордан Корво - Жульєн Мейо і Бастіан Керсади - Гаетан Міттельхайссер.

Всі результати, будь ласка, дивіться тут.