У Харкові пройшов чемпіонат Харківської області з карате JKS

24 березня 2016 17:31

20 березня в ігровому залі Школи вищої спортивної майстерності пройшов Чемпіонат Харківської області з карате за версією JKS. У турнірі прийняли участь 410 спортсменів з Харкова та Харківської області, а також з міст Краматорськ, Охтирка та Слов'янськ.

Дані змагання підтвердили високий рівень підготовленості спортсменів, які займаються традиційним карате. За результатами змагань визначилися лідери для формування збірної Харківської області на Чемпіонаті України з карате за версією JKS, який відбудеться у Дніпропетровську.

Всього в змаганнях взяли участь команди 15 клубів карате. За результатами виступу спортсменів були визначені команди клубів-учасників, які стали переможцями турніру в загальнокомандному заліку: вже традиційно першу сходинку п'єдесталу посіла команда клубу «ТОРА», на другу сходинку піднялася команда клубу «Аюмі», третім став клуб «ФіСБУДО».