У Харкові проходить чемпіонат України з боксу серед жінок

04 жовтня 2020 09:49

Поборотися за медалі й путівки на юніорський і молодіжний чемпіонати Європи приїхали понад 250 спортсменок з різних областей України.

Першими медалі розподілили дівчата і юніорки. Харків’янки завоювали вісім золотих нагород. У дівочому турнірі перемогли Анастасія Бурлака, Юлія Безфамільна, Юлія Ступакова і Поліна Міщенко, яка була визнана кращим боксером чемпіонату України в наймолодшій віковій категорії.

Володарками юніорських титулів стали одноклубниці з «Авангарду» Марія Фонотова і Вероніка Накот і вихованки спортивної школи «Схід» Ізабель Габорець і Аліна Маляр, яка у фінальному бою у вазі до 50 кілограмів перемогла Дніпрянку Вікторію Шкеул з рахунком 5:0.

В результаті 15-річна учениця Сергія Верходанова «застовпила» собі місце в збірній України для виступу на юніорському чемпіонаті Європи, який пройде в листопаді в Болгарії.

У Кубку України 2 жовтня проходили півфінали. У ваговій категорії до 57 кілограмів перемогу здобула майстер спорту України міжнародного класу Юлія Циплакова. Харківська спортсменка зустрічалася з Анастасією Ковальчук з Черкаської області.