У Харкові пройдуть Міжнародний марафон, Велодень і «Гонка нації»

17 березня 2016 10:09

Низка масштабних і видовищних заходів пройде в Харкові у найближчі місяці.

Про це сьогодні, 16 березня, повідомив директор Департаменту спортивних іміджевих проектів та маркетингу Олексій Чубаров.

Так, уже 9 квітня відбудеться традиційний Харківський Міжнародний марафон. Фактично він почнеться на день раніше з дитячих забігів на різні дистанції в парку ім. Горького. За словами Олексія Чубарова, в дистанціях для дорослих відбулося кілька змін. Наприклад, замість забігу на 3 км була введена дистанція 4 км 219 м (т.зв. міні-марафон). Крім традиційного забігу на 10 км відбудеться мілітарі-забіг для військових, яким теж пропонується пробігти 10 км. Водночас із програми був виключений напівмарафон в чистому вигляді. Замість нього пройде естафета для двох учасників, які повинні будуть пробігти по 21,1 км кожен. Зареєструватися на різні дистанції Харківського Міжнародного марафону можна тут.

Як повідомив Олексій Чубаров, в кінці травня у Харкові відбудеться 11-й Велодень. Довжина заїзду буде збільшена, і він пройде за таким маршрутом: пр. Науки - вул. О. Яроша - вул. Новгородська - вул. Динамівська - вул. Сумська - вул. Ярослава Мудрого - вул. Алчевських - вул. Скрипника - вул. Сумська - пл. Свободи. На площі для уболівальників і спортсменів будуть організовані флешмоби, конкурси, фестиваль їжі.

У ці ж дні відбудеться II Фестиваль бальних танців під відкритим небом «Харківський вальс». Торік у ньому взяли участь 1,5 тис. пар, що стало рекордом України. Також у рамках цього заходу пройде чемпіонат Харкова з бальних танців, в якому візьмуть участь кращі пари за підсумками танцювального сезону.

За словами Олексія Чубарова, 28 травня в Журавлівському гідропарку відбудеться «Гонка нації» - забіги з перешкодами, які зможе подолати далеко не кожен бігун або спортсмен. Крім того, 10 липня в Харкові пройдуть змагання з триатлону «Kharkiv Man 2016».
Новини в тему

24 грудня 2021
Відома нова дата Plarium Kharkiv International marathon
11 жовтня 2021
Офіційно. Харківський міжнародний марафон переноситься
05 жовтня 2021
Харківські бігуни відзначилися на ЧУ з марафону
08 жовтня 2021
Увага! Триває акредитація ЗМІ на Plarium Kharkiv International Marathon 2021
16 вересня 2021
Харківський "Професор" відзначився на Віденському міжнародному марафоні
12 квітня 2021
Стартує онлайн-марафон "Спортивний карантин 2.0"
12 квітня 2021
На 5 хвилин швидше світового рекорду. Харків'яни обігнали олімпійського чемпіона
05 квітня 2021
Стартує реєстрація на Харківський міжнародний марафон
06 cічня 2021
Розклад тренувань та правила участі в онлайн-марафоні "Спортивний карантин"
01 cічня 2021
Запрошуємо на безкоштовний онлайн марафон!
Інформаційні платформи