У Харкові пройде Форум вуличних культур 2021

08 квітня 2021 15:35

Захід триватиме протягом трьох днів - з 9 по 11 квітня. Місце проведення - міський Брейк центр (вул. Молочна, 11).

Форум збере представників вуличних культур із Харкова, області та всієї України. Учасники обмінюватимуться досвідом, презентують свої найкращі проєкти та ініциативи.

Зокрема, учасники форуму обговорять попередні результати першого в Україні конкурсу ідей проєктів вуличної культури, який проводять спільно Український культурний фонд (УКФ) і ГО "Центр вуличних культур". Також у центрі уваги буде презентація програми "Створення нової ідентичності Української молоді за допомогою інструментів креативної індустрії вуличних культур 2021-2030" та презентація проєкту Закону України "Про основні засади молодіжної політики" (№3718 від 23.06.2020), який відправлено у Верховну Раду України на розгляд у другому читанні.

"Вуличні культури — це форма дозвілля та самовираження молоді у публічному просторі вулиці. Це може бути хіп-хоп музика, стріт-арт і графіті, фізично активне креативне дозвілля, мода, стріт-денс, неформальна освіта або їх поєднання. Важливо, що все це народжується, розповсюджується та розквітає на вулицях, але не тільки: у дворах, центрах, парках — у всіх куточках міста", — пояснює організатор форуму, співзасновник Street Culture Єгор Матюхін.

Довідка. Всеукраїнський форум вуличних культур проводиться у Харкові з 2016 року громадською організацією Street Culture. Він відбувається щороку і став головним місцем зустрічі лідерів і експертів вуличних культур з України й інших країн. З нього народилася всеукраїнська платформа для неформальної освіти у сфері вуличних культур, яка отримала власну назву Street Culture Academy. На форумі розробляються спільні проєкти та ініціативи, створюється українська спільнота вуличних культур, налагоджуються зв’язки з однодумцями в інших країнах і центральною та місцевою владою в Україні. Наприклад, внаслідок успіху Фестивалю вуличної культури у 2016 році Street Culture та Харківська міськрада спільно розробили програму розвитку вуличних культур у Харкові на 2016-2021 роки. У 2020 році мерія продовжила програму ще на 5 років.

Форум проходитиме з дотриманням всіх санітарних норм, його можна буде дивитися онлайн на YouTube-каналі Street Culture. З програмою заходу можна ознайомитись тут.
Новини в тему

12 квітня 2021
У Харкові завершився Всеукраїнський форум вуличних культур
23 березня 2021
Харків'ян запросили будувати урбан-парк в столиці
19 лютого 2021
В Харкові хочуть провести чемпіонат світу з вуличних культур
11 грудня 2020
У Харкові відбувся VIII спортивний форум
10 грудня 2020
День до старту. Щорічний спортивний форум у Харкові пройде онлайн
03 грудня 2020
У Харкові відбудеться спортивний форум "Харків – спортивна столиця"
09 жовтня 2020
Відкриття урбан парку на бульварі Юр’єва і Фестиваль вуличних культур перенесені
02 жовтня 2020
У Харкові відбудеться Фестиваль вуличних культур і відкриття урбан парку
24 вересня 2020
Паркур-фестиваль «Prokach DayZ 2020»: запрошуємо долучитися
31 серпня 2020
Презентація концепції дворового урбан-простору від Street Culture

VII Всеукраїнський фестиваль із хореографії "Tradition and art" :
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи