У Харкові побудують нові спортивні об'єкти

22 травня 2021 10:42

Будівництво Льодової арени, урбан-парків і відродження футбольної бази "Металіста" заплановані в Харкові на найближчий час.

Про це 21 травня на зустрічі з представниками спортивних установ міста та області повідомив секретар Харківської міської ради.

Ігор Терехов зазначив, що у міської влади великі плани. Зокрема, завершується розробка проєкту багатофункціональної Льодової арени, яка буде побудована в парку Машинобудівників. Будівництво комплексу планують завершити через півтора роки. Також біля арени буде створено великий урбан-парк для занять вуличними видами спорту. А на терріторрі 11 школи міста вже будується урбан-двір для дітей.

Крім того, за словами секретаря міської ради, черговим великим кроком стане передача в комунальну власність стадіону "Металіст". Цей крок запланований на початок червня, коли відбудеться чергова сесія Харківської облради.

"Ми повертаємо бренд" Металіст ", футбольну команду. Також для нас дуже важливо, щоб працювала дитяча футбольна академія, і стоїть завдання - відновити зруйновану футбольну базу. Потрібно, щоб в Харкові спорт розвивався колосальними темпами", - заявив Ігор Терехов.

Він підкреслив, що також увага приділятиметься і іншим видам спорту - волейболу, баскетболу та іншим.

Зі свого боку заступник голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва, яка взяла участь у зустрічі, повідомила, що в Харківській області ведуться переговори про створення сучасного спортивного комплексу в пос. Слобожанський. Крім того, планується створити електронну базу з робочою назвою "Олімпійський дім", де представники всіх федерацій та спортивних співтовариств зможуть інформувати про свої плани і досягнення, а також обмінюватися корисним досвідом.
Новини в тему

25 листопада 2021
Фанатів "Металіста" запрошують на афтограф- та фотосесію з гравцями
21 листопада 2021
"Металіст" удома розгромив "Олімпік"
20 листопада 2021
"Металіст" зіграє останній домашній матч року
13 листопада 2021
Розгромна перемога та презентація новачка. Як "Металіст" розгромив "Прикарпаття"
07 листопада 2021
"Металіст" підписав бразильця Пауліньо Бойя
07 листопада 2021
"Металіст" на виїзді впевнено обіграв "Ужгород"
04 листопада 2021
Харків'яни – найактивніші футбольні вболівальники в Україні
02 листопада 2021
Джокер Підлепенець. Як "Металіст" обіграв "Альянс"
29 жовтня 2021
"Металіст" вийшов до 1/4 Кубка України
28 жовтня 2021
"Металіст" побореться за путівку до 1/4 Кубка України

ІX Гала-зузстріч «KHARKIV SPORT CITY» :
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи