У Харкові побудують нові спортивні об'єкти

22 травня 2021 10:42

Будівництво Льодової арени, урбан-парків і відродження футбольної бази "Металіста" заплановані в Харкові на найближчий час.

Про це 21 травня на зустрічі з представниками спортивних установ міста та області повідомив секретар Харківської міської ради.

Ігор Терехов зазначив, що у міської влади великі плани. Зокрема, завершується розробка проєкту багатофункціональної Льодової арени, яка буде побудована в парку Машинобудівників. Будівництво комплексу планують завершити через півтора роки. Також біля арени буде створено великий урбан-парк для занять вуличними видами спорту. А на терріторрі 11 школи міста вже будується урбан-двір для дітей.

Крім того, за словами секретаря міської ради, черговим великим кроком стане передача в комунальну власність стадіону "Металіст". Цей крок запланований на початок червня, коли відбудеться чергова сесія Харківської облради.

"Ми повертаємо бренд" Металіст ", футбольну команду. Також для нас дуже важливо, щоб працювала дитяча футбольна академія, і стоїть завдання - відновити зруйновану футбольну базу. Потрібно, щоб в Харкові спорт розвивався колосальними темпами", - заявив Ігор Терехов.

Він підкреслив, що також увага приділятиметься і іншим видам спорту - волейболу, баскетболу та іншим.

Зі свого боку заступник голови Харківської обласної ради Валерія Мураєва, яка взяла участь у зустрічі, повідомила, що в Харківській області ведуться переговори про створення сучасного спортивного комплексу в пос. Слобожанський. Крім того, планується створити електронну базу з робочою назвою "Олімпійський дім", де представники всіх федерацій та спортивних співтовариств зможуть інформувати про свої плани і досягнення, а також обмінюватися корисним досвідом.
Новини в тему

06 червня 2022
"Металіст" оголосив про початок підготовки до УПЛ
19 лютого 2022
"Металіст" підписав досвідченого українського захисника
12 лютого 2022
У Харкові відкрили нову залу для занять боротьбою
12 лютого 2022
У "Локомотиві" відкрили сучасний боксерський клуб
10 лютого 2022
Легендарний голкіпер знову стане в ворота
07 лютого 2022
Офіційно. "Металіст" посилився бразильським нападником
03 лютого 2022
Winter Cup 2022 стартує завтра (оновлено)
31 cічня 2022
У міськраді нагородили найкращих боксерів Харкова
28 cічня 2022
"Металіст" підписав новачка із Сенегалу
23 cічня 2022
Конкурент Рибці. "Металіст" підписав українського воротаря
Інформаційні платформи