У місті пройде традиційна велогонка на призи газети «Вечірній Харків»

29 квітня 2017 09:02

Всеукраїнські змагання з велоспорту на шосе на призи газети «Вечірній Харків» пройдуть з 29 квітня по 1 травня в Харкові.

На старт цієї велогонки вийдуть понад 100 спортсменів в 9-ти вікових категоріях. У змаганнях візьмуть участь команди Харківського державного вищого училища фізичної культури №1, Харківського обласного вищого училища фізичної культури і спорту, КСДЮШОР «Динамо» з Золочева, харківські велоклуби «Золоті колеса», «Майстер-Сервіс», «Шкідливі повороти», «АЛЕВ» з міста Куп'янська, а також спортсмени з Полтавської і Дніпропетровської областей.

Програма велогонки:

29 квітня, субота: гонка «Пролог», пройде по вул. Динамівській (від вул. Сумської до вул. Новгородської), старт - об 11:00;

30 квітня, неділя: гонка-критеріум - бул. Богдана Хмельницького (від пр. Московського до вул. Академіка Філіпова), старт - о 10:00;

1 травня, понеділок: кільцеві групові гонки - бул. Богдана Хмельницького (від пр. Московського до вул. Академіка Філіпова), старт - о 10:00.

Урочисте нагородження переможців та призерів за підсумками трьох днів відбудеться на місці старту після закінчення змагань.

Велогонка проводиться за підтримки Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту та Федерації велосипедистів Харківської області.

Зазначимо, на час змагань проїзд на вулицях, де вони будуть проходити, буде закритий.

Довідка. Перша велогонка на призи «Вечірнього Харкова» пройшла в 1969 році, коли почала виходити ця газета. Багато знаменитих велогонщики починали свою спортивне сходження з виступу в гонці на призи газети. Серед них - олімпійські чемпіони Валерій Мовчан, Ігор Целовальников; чемпіони світу Василь Жданов, Олександр Зінов'єв, Олександр Квачук; олімпійська чемпіонка і багатократна чемпіонка світу Ольга Слюсарева, триразова чемпіонка світу Світлана Гранковська, чемпіонка світу Раїса Ободовська.
Новини в тему

29 вересня 2021
ВМХ. Владислав Сапожников завоював Кубок Європи
09 липня 2021
ВМХ. Успіх харків'ян на чемпіонаті та кубку країни
07 липня 2021
Боротьба. Харків'янин став срібним призером юніорського чемпіонату Європи
22 червня 2021
Велоспорт ВМХ. Сапожников став переможцем Кубка Європи
20 травня 2021
ВМХ. Харків'яни успішно відкрили сезон
12 березня 2021
В Харкові відбудеться фінал Кубка України з панкратіону і грепплінгу
03 листопада 2020
В Харкові назвали кращого спортсмена та тренера жовтня
14 жовтня 2020
Харків’янка завоювала другу медаль на чемпіонаті Європи з велотреку
05 серпня 2020
Харківські велосипедисти зупинилися за крок від перемоги на чемпіонаті України

ІX Гала-зузстріч «KHARKIV SPORT CITY» :
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи