Українець завоював «бронзу» на етапі Кубка Європи з бадмінтону в Швейцарії

19 жовтня 2015 15:22

C 15 по 18 жовтня в місті Івердон-Ле-Бен (Швейцарія) проходив етап Кубкe Європи з бадмінтону рівня International Challenge з призовим фондом 15 тис. дол. Харків'янин Артем Почтарьов став бронзовим призером у чоловічій одиночній категорії.

Артем Почтарьов (76-й у світовому рейтингу) в 1/16 фіналу переміг англійця Сема Парсонса (171-й): 21-18, 21-18. В 1/8 фіналу Почтарьов вибив з боротьби першим сіяного француза Томаса Рукселя (55-й): 21-9, 21-19. Суперником Артема по чвертьфіналу став голландський спортсмен Ерік Майс (101-й), який також був переможений українцем: 21-17, 21-18. У півфіналі Почтарьов повинен був мірятися силами з фінським бадмінтоністом Віллі Лангом (54-й), але з причини травми знявся зі змагань, завоювавши третє місце на турнірі.

Чемпіон України Дмитро Завадський (56-й у світовому рейтингу) увійшов до вісімки найсильніших. У першому турі Завадський впевнено обіграв фінського спортсмена Антона Каісті (186-й): 21-5, 21-16. У другому турі в рівній боротьбі Дмитро переміг португальця Педро Мартінса (125-й): 26-24, 22-20. Суперником Завадського по чвертьфіналу став індійський спортсмен Ананд Павар (64-й). У впертій боротьбі, що тривала 57 хвилин, українець поступився: 12-21, 21-14, 17-21.

Всі результати змагань дивіться тут.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся до Тетяни Чернецької за тел .: (057) 781-80-18 або електронною поштою: t.chernetska@badmintonkharkiv.org.ua