Україна впевнено перемогла Північну Македонію на старті Золотої Євроліги з волейболу

29 травня 2023 12:53

Наразі наші хлопці — лідери групи В.

Чоловіча збірна України з перемоги розпочала новий розіграш волейбольної Золотої Євроліги. На майданчику польської Лодзі номінальні господарі переграли Північну Македонію — найменш рейтингового із суперників у континентальному заліку CEV (25-те місце).

Перший сет залишився за Україною — 25:21. Шість розіграшів для номінальних господарів результативно завершив Ілля Ковальов, а єдиний ейс провів Віталій Щитков.

Друга партія минула за щільної переваги "синьо-жовтих" — лише тричі Україні вдалося відриватися від суперника на більш ніж два очки. Ейси до свого доробку додали Василь Тупчій та Олег Плотницький.

Македонці врешті "віддали" сетбол подачею в сітку — 25:22. З гри ж підопічні Угіса Крастіньша заробили 17 своїх очок у партії, на противагу 11 у гостей.

З 10 перших розіграшів третього сету вісім залишилися за Україною, що за рахунку 14:5 відірвалася на 10 очок.
На матчбол Україна виходила за рахунку 24:11. Переможне очко для збірної здобув Тимофій Полуян — 3:0 на користь "синьо-жовтих".

Золота Євроліга. Група В. Турнірна таблиця
- Україна — 3 очки (1 матч), 3:0 (різниця сетів)
- Бельгія — 3 (1), 3:1
-Хорватія — 0 (1), 1:3
- Північна Македонія — 0 (1), 0:3

Наступний матч у Золотій Євролізі Україна заграє проти збірної Хорватії у середу, 31 травня. Початок поєдинку о 20:00 за Києвом.

11 грудня 2023
"Перуджа" Плотницького вдруге поспіль виграла клубний чемпіонат світу з волейболу