УХЛ. "Рулав Одд" мінімально виграв у Білій Церкві

16 жовтня 2021 15:31

Команда з Харкова "взяла" 3-й матч в сезоні.

Сьогодні, 16 жовтня, у Білій Церкві відбувся матч 10-го туру Української хокейної ліги між місцевим "Білим Барсом" та харківським "Рулав Оддом".

Матч команди розпочали активно, вочевидь, зробивши ставку на швидкий гол, але нулі на табло протрималися аж до кінця першого періоду.

На старті другої двадцятихвилинки гостям вдалося реалізувати більшість і відкрити рахунок закинутих шайб - очко на свій рахунок записав Дмитро Пугачов (23:32). При всіх спробах білоцерківців відігратися, рахунок до кінця періоду так і залишився незмінним. Беззакинутих шайб промайнув і третій відрізок матчу. Фінальна сирена зафіксувала перемогу "Рулав Одда" з рахунком 1:0.