Учасники IV сезону «Битви корпорацій»

12 вересня 2018 13:35

 

Уже лічені дні залишаються до старту чергового етапу наймасштабнішого корпоративного турніру України «Битви корпорацій». І зараз настав саме час познайомитися з командами-учасницями наших змагань.

«ADIDAS»

Багаторічний учасник турніру і тричі срібний призер «Битви корпорацій», який представляє німецький концерн спортивного одягу і об'єднав справжніх цінителів спорту з усіх харківських магазинів ADIDAS і REEBOK. Команда кожен турнір бореться за найвищі місця, а своїм коником вважає етап з легкої атлетики, де вже тричі святкували перемогу.

"АЛЬФА БАНК"

Ще один ветеран турніру команда, яка об'єднала двох постійних учасників корпоративних змагань команди - «Укрсоцбанк» і «Альфабанк». Сильна сторона хлопців - божевільна і щира підтримка своїх колег і товаришів по роботі! А вдалими для себе видами спорту хлопці називають баскетбол, футбол і покер.

«АЛЛО»

Лідер і законодавець в інтернет-продажу електроніки і побутових товарів - компанія АЛЛО приєдналася до «Битві корпорацій» лише в минулому сезоні, але вже встигла зарекомендувати себе як згуртований і спортивний колектив. Більш того, АЛЛО - єдина компанія в рамках харківської «Битви корпорацій», яка залучає до участі в турнірі співробітників з інших міст, що допомогло команді завоювати золоті медалі в склад, гравці і здорово виступити ще на кількох етапах.

«ТУРБОАТОМ»

Команда лідера українського турбінобудування увірвалася в турнір «Битва корпорацій» стрімко і переможно. Уже в своєму першому сезоні хлопці завоювали срібний кубок у Весняному турнірі і бронзу в загальному заліку всього турніру, що є дуже високим показником як для дебютанта змагань! За нашими прогнозами «Турбоатом» ще покаже себе і в цьому сезоні.

«ВЛАДАР»

Ще одні представники харківських заводів - команда «Владар» - вже третій сезон є учасником «Битви корпорацій». І не безуспішно. Чи не піддається сумніву лідерство хлопців в боулінгу, яке два роки поспіль приносить їм золоті нагороди цього етапу, а також настільний теніс і покер можуть підняти команду акумуляторного заводу на досить високе місце і в цьому сезоні.

«АТЛАНТ»

Команда «Атлант» також проведе третій турнір під егідою «Битви корпорацій». І якщо перший особливо не запам'ятався, то ось другий команда провела відмінно: перемоги в покері і міні-футболі, і як результат - бронзовий кубок Осіннього кубку. Друга частина турніру видалася трохи слабкіше, але це не завадило команді залишитися в таблиці досить високо.

Дізнатися більше про проект можна на сайті bitva.com.ua або по тел .: +38 (093) 309-00-99.

Нагадаємо, «Битва корпорацій» - це спортивний корпоративний турнір, в якому беруть участь спортсмени-аматори, що представляють свою компанію. Третій сезон «Битви корпорацій» проходив у Харкові з 23 вересня по 9 червня. У турнірі взяли участь 24 команди, це більше 2 тис. Спортсменів. Було розіграно близько 200 медалей і 37 кубків. Змагання проводилися по 10 видам спорту: спортивний покер, міні-футбол, стрітбол, настільний теніс, боулінг, бадмінтон, дартс, стрільба з лука, легка атлетика і пляжний волейбол.

 
Новини в тему

16 жовтня 2018
ФЕД - переможець етапу міні-футбол "Битви корпорацій"!
24 вересня 2018
Альфа-Банк - переможець етапу "Спортивний покер"!
21 вересня 2018
Завершує наше представлення компаній п'ятірка новачків «Битви корпорацій». І вона гідна вашої уваги.
20 вересня 2018
Представлення учасників IV сезону "Битви корпорацій". Продовження
18 вересня 2018
На вихідних стартує IV сезон "Битви корпорацій"
18 вересня 2018
Учасники IT-сектора «Битви корпорацій»
14 вересня 2018
Учасники IV сезону "Битва корпорацій". Продовження
05 вересня 2018
22 вересня стартує новий сезон "Битви корпорацій"
09 серпня 2018
Перші учасники нового сезону "Битви корпорацій"

Легкоатлетичний пробіг «Kharkiv Airport Run 2018» стартует через:
днiчасимiнутисек Детальніше