Учасники IV сезону «Битви корпорацій»

12 вересня 2018 13:35

 

Уже лічені дні залишаються до старту чергового етапу наймасштабнішого корпоративного турніру України «Битви корпорацій». І зараз настав саме час познайомитися з командами-учасницями наших змагань.

«ADIDAS»

Багаторічний учасник турніру і тричі срібний призер «Битви корпорацій», який представляє німецький концерн спортивного одягу і об'єднав справжніх цінителів спорту з усіх харківських магазинів ADIDAS і REEBOK. Команда кожен турнір бореться за найвищі місця, а своїм коником вважає етап з легкої атлетики, де вже тричі святкували перемогу.

"АЛЬФА БАНК"

Ще один ветеран турніру команда, яка об'єднала двох постійних учасників корпоративних змагань команди - «Укрсоцбанк» і «Альфабанк». Сильна сторона хлопців - божевільна і щира підтримка своїх колег і товаришів по роботі! А вдалими для себе видами спорту хлопці називають баскетбол, футбол і покер.

«АЛЛО»

Лідер і законодавець в інтернет-продажу електроніки і побутових товарів - компанія АЛЛО приєдналася до «Битві корпорацій» лише в минулому сезоні, але вже встигла зарекомендувати себе як згуртований і спортивний колектив. Більш того, АЛЛО - єдина компанія в рамках харківської «Битви корпорацій», яка залучає до участі в турнірі співробітників з інших міст, що допомогло команді завоювати золоті медалі в склад, гравці і здорово виступити ще на кількох етапах.

«ТУРБОАТОМ»

Команда лідера українського турбінобудування увірвалася в турнір «Битва корпорацій» стрімко і переможно. Уже в своєму першому сезоні хлопці завоювали срібний кубок у Весняному турнірі і бронзу в загальному заліку всього турніру, що є дуже високим показником як для дебютанта змагань! За нашими прогнозами «Турбоатом» ще покаже себе і в цьому сезоні.

«ВЛАДАР»

Ще одні представники харківських заводів - команда «Владар» - вже третій сезон є учасником «Битви корпорацій». І не безуспішно. Чи не піддається сумніву лідерство хлопців в боулінгу, яке два роки поспіль приносить їм золоті нагороди цього етапу, а також настільний теніс і покер можуть підняти команду акумуляторного заводу на досить високе місце і в цьому сезоні.

«АТЛАНТ»

Команда «Атлант» також проведе третій турнір під егідою «Битви корпорацій». І якщо перший особливо не запам'ятався, то ось другий команда провела відмінно: перемоги в покері і міні-футболі, і як результат - бронзовий кубок Осіннього кубку. Друга частина турніру видалася трохи слабкіше, але це не завадило команді залишитися в таблиці досить високо.

Дізнатися більше про проект можна на сайті bitva.com.ua або по тел .: +38 (093) 309-00-99.

Нагадаємо, «Битва корпорацій» - це спортивний корпоративний турнір, в якому беруть участь спортсмени-аматори, що представляють свою компанію. Третій сезон «Битви корпорацій» проходив у Харкові з 23 вересня по 9 червня. У турнірі взяли участь 24 команди, це більше 2 тис. Спортсменів. Було розіграно близько 200 медалей і 37 кубків. Змагання проводилися по 10 видам спорту: спортивний покер, міні-футбол, стрітбол, настільний теніс, боулінг, бадмінтон, дартс, стрільба з лука, легка атлетика і пляжний волейбол.

 
Новини в тему

16 грудня 2020
Визначився переможець "Битви Корпорацій" в інтелектуальній грі
23 листопада 2020
"Creator IQ" - переможець етапу зі стрітболу в "Битві корпорацій"
30 вересня 2020
Creator IQ — перший переможець нового сезону «Битви корпорацій»
24 вересня 2020
Презентовано команди нового сезону «Битви корпорацій»
04 вересня 2020
Триває реєстрація на участь у найкращому корпоративному турнірі Харкова — «Битву корпорацій»
12 серпня 2020
Реєстрація на змагання з виконання берпі на швидкість
21 липня 2020
Відкрито реєстрацію на VI сезон Битви корпорацій
07 липня 2020
Команда Харківської міської ради стала чемпіоном сезону Битви корпорацій

VII Всеукраїнський фестиваль із хореографії "Tradition and art" :
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи