Учасники IV сезону "Битва корпорацій". Продовження

14 вересня 2018 14:17

Пропонуємо познайомитися ще з одними командами-учасницями "Битви корпорацій"

«ХТМ»
Свій четвертий сезон проведе в «Битві корпорацій» ще одна команда-ветеран - ХТС. Компанія з великими спортивними традиціями завжди тримається, якщо не в трійці призерів, то десь дуже близько, а найвищі результати показує в міні-футболі, стрільбі з лука і легкої атлетики.

«ХКБМ»
Третій сезон проведе в цьому році і команда конструкторського бюро ім. Морозова. У минулому сезоні хлопці несподівано, але заслужено виграли етап по дартсу. Виступивши досить рівно на всіх інших етапах, ХКБМ посіли високе п'яте місце в підсумковій таблиці.

«Бісквіт ШОКОЛАД»
Сезон 2017/2018 став дебютним для команди «Бісквіт-Шоколад». Згуртована команда кондитерської фабрики проявила себе як відмінний спортивний колектив, яким не вистачило швидше досвіду виступу, ніж майстерності. Тому в новому сезоні у хлопців все ще попереду.

«WHITEBOX»
Компанія зі створення інтер'єру також дебютували в сезоні 2017/2018. І цей дебют варто назвати практично тріумфальним. Ряд успішних етапів, і до того ж ще і перемога у стрільбі з лука підняли команду на високу 6 місце в загальному заліку.

«ФЕД»
Ще одна темна конячка - команда ФЕД. Безумовно, завод має відмінний потенціал і чудовий ресурс співробітників. Тому минулий сезон варто розглядати як підготовчий для компанії. Перші перемоги однозначно прийдуть в новому сезоні!

Нагадаємо, «Битва корпорацій» - це спортивний корпоративний турнір, в якому беруть участь спортсмени-аматори, що представляють свою компанію. Третій сезон «Битви корпорацій» проходив у Харкові з 23 вересня по 9 червня. У турнірі взяли участь 24 команди, це більше 2 тис. Спортсменів. Було розіграно близько 200 медалей і 37 кубків. Змагання проводилися по 10 видам спорту: спортивний покер, міні-футбол, стрітбол, настільний теніс, боулінг, бадмінтон, дартс, стрільба з лука, легка атлетика і пляжний волейбол.

 

 

 

 
Новини в тему

16 грудня 2020
Визначився переможець "Битви Корпорацій" в інтелектуальній грі
23 листопада 2020
"Creator IQ" - переможець етапу зі стрітболу в "Битві корпорацій"
30 вересня 2020
Creator IQ — перший переможець нового сезону «Битви корпорацій»
24 вересня 2020
Презентовано команди нового сезону «Битви корпорацій»
04 вересня 2020
Триває реєстрація на участь у найкращому корпоративному турнірі Харкова — «Битву корпорацій»
12 серпня 2020
Реєстрація на змагання з виконання берпі на швидкість
21 липня 2020
Відкрито реєстрацію на VI сезон Битви корпорацій
07 липня 2020
Команда Харківської міської ради стала чемпіоном сезону Битви корпорацій

VII Всеукраїнський фестиваль із хореографії "Tradition and art" :
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи