Важкоатлетки Харківщини встановили рекорди України на змаганнях у Чернігові

03 лютого 2017 14:21

Кубок України з важкої атлетики проходить з 1 по 4 лютого. Свої виступи на ньому вже завершили жінки.

В змаганнях беруть участь 200 важкоатлетів з 22 областей.

Жіноча збірна Харківської області завоювала 3 золоті та 1 срібну медаль, дівчата встановили рекорди України, а також перемогли в загальнокомандному заліку.

Переможницями Кубку стали:

- Марія Гангур (вагова категорія - до 53 кг). В сумі двоборства вона підняла вагу 179 кг (82кг у ривку + 97кг у поштовху), а також встановила рекорди України серед спортсменок до 17 років в сумі двоборства, поштовху та ривку.
- Каміла Конотоп (вагова категорія - до 58 кг). Сума двоборства - 181 кг (83кг + 98кг).
- Ірина Деха (вагова категорія - до 90 кг). Сума двоборства - 258 кг (118кг + 140кг).

Срібною призеркою Кубку України стала Аліна Захарченко. В ваговій категорії до 48 кг вона в сумі двоборства підняла 139 кг (62кг + 77кг), поступившись переможниці змагань Ангеліні Ломачинській з Хмельницької області всього одним кілограмом. Крім того, Аліна Захарченко встановила рекорд України серед дівчат до 15 років у поштовху та сумі двоборства.

За підсумками командної боротьби кращими в змаганнях серед жінок на Кубку України були спортсменки Харківської області, на рахунку яких 507,5 очок. Друге місце посіли важкоатлетки Донецької області (434 очка). Третє місце було за командою Рівненської області (345 очок).