Центр для занять воркаутом в Індустріальному районі продовжує набір дітей

06 жовтня 2017 13:26

Набір дітей у спортивні секції триває в Центрі для занять воркаутом і східними єдиноборствами «Торсіон» Індустріального району.

Як повідомив 5 жовтня, лідер руху стріт-воркауту в Харкові Іван Криленко, новий спортивний центр всього за місяць роботи набув великої популярності у жителів району та міста.

«Клуб працює трохи більше місяця, а вже тут активно займається 112 дітей. Це дуже хороший результат. І можу сказати, що в цьому районі дуже багато було бажаючих займатися саме воркаутом. Раніше ці хлопці брали участь в наших змаганнях, але через те, що клуб, відкритий на Павловому Полі, територіально знаходиться далеко, не могли займатися цим видом спорту», - зазначив Іван Криленко.

Сьогодні в клубі «Торсіон» продовжують набирати охочих з таких видів спорту, як воркаут, бокс, тхеквондо, фітнес для дітей і дорослих, для самих маленьких - дітей від чотирьох років - працюють секції зі спортивної гімнастики та акробатики. У центрі працюють два тренери з воркауту і ще троє - з інших видів спорту.

«Ми намагаємося охопити різні напрямки спорту, щоб максимально задовольнити потреби маленьких і дорослих жителів району. Намагаємося розвиватися різнопланово. Крім того, ми плануємо відкрити ще групу з танців, для якої шукаємо тренера», - розповів тренер клубу Ілля Полуектов.

Для вихованців клубу підбирається індивідуальна програма загальнофізичної підготовки та ефективного розвитку. У центрі також проходять спеціалізовані заняття з воркауту на брусах, шведських стінках і рукоходах, а також групові та індивідуальні тренування зі східних єдиноборств. Також у дворі клубу встановили новий спортивний майданчик з турніками для всіх бажаючих.

Зазначимо, що сьогодні в спортклубі займаються переможці чемпіонату України зі стріт-воркауту - учасники харківської команди «BarstylersKharkov».

З приходом сильних холодів тренери клубу очікують наплив відвідувачів - до 300 осіб.

Нагадаємо, центр для занять воркаутом і східними єдиноборствами «Торсіон» був відкритий 24 серпня цього року. На 400 кв. м розташовані зали з тренажерами і спеціальним обладнанням для тренувань на турніках, для гімнастики та інших занять. Це найбільший центр для занять воркаутом не лише в Україні, а й в країнах СНД.


Теги: воркаут,


Новини в тему

27 червня 2019
Визначилися чемпіони України з воркауту
21 червня 2018
На вихідних у Харкові пройде чемпіонат з воркауту
19 квітня 2018
Харківські воркаутери проводять майстер-класи в школах
14 лютого 2018
У Харкові визначили найсильнішого атлета України
12 жовтня 2017
Геннадій Кернес зустрівся з юними переможцями чемпіонату України з воркауту
07 жовтня 2017
В юридичному університеті відкрили майданчик для воркаута

ІX Гала-зузстріч «KHARKIV SPORT CITY» :
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи