Третій фільм про вуличну культуру - «Шлях до мрії»

22 травня 2018 13:00

 

Організаційна команда «Street Culture» зняла вже два фільми про вуличні культури.

Перший фільм оповідає про зародження культури брейкдансу в місті Харків і розкриває історію чемпіонату з 18-річним залізним стажем - BREAKIDZ. Фільм переведений на англійську мову і дубльований на всесвітньо відомому youtube каналі bboyworld, за допомогою якого про український брейкинг дізналося світове брейкданс співтовариство.

Другий фільм став першим в своєму жанрі, який був показаний в кінотеатрах міста Харкова: «Kinoland» і «Smart Cinema« 8 1/2 ». Цей фільм, з вуличною і самобутньою назвою - «З вулиці до успіху», зачіпає витоки зародження шести вуличних культур в Україні, включаючи: паркур, bmx, воркаут, роллерблейдінг, брейкданс, вуличний баскетбол.

Кінострічка вийшла в прокат і охопила цільову аудиторію в 50 000 чоловік по онлайн результатам пошуку, і більше 1000 чоловік подивилися фільм в кінотеатрах міста.

У березні 2017 року організаційна команда об'їхала 10 міст України з метою популяризації вуличних культур і презентації кінофільму.

Третій фільм в напрацюванні творчої команди - "Шлях до мрії" - познайомить глядачів з організаційною роботою і стилем життя команд соціальних активістів, які працюють над основами вуличних культур на шляху до мрії - дорога, довжиною в 20 років: організація заходів, перемоги, поразки, успіхи і невдачі, будівництво скейт-парків, спільна праця над проектами, робота в команді, підтримка активістів і співпрацю з командами однодумців.

Стрічка розкриває шлях змін в житті і розвиток громадських організацій сходу України, які знайшли себе в індустрії вуличних-урбан культур, а також показує, який шлях вони проходять, наближаючись до глобальної мети! Завдяки праці і спільній роботі, на карту розвитку ставиться загальна мрія - створення першого урбан парку в Україні!

Фільм познайомить глядачів з особистостями, які знайшли в вуличних культурах щось більше, ніж хобі. Команди ентузіастів - «Street Culture», ГО «День музики», ГО «Міські реформи» - відкрили новий щабель в еволюції вуличного простору України - Урбан Парк.

Презентація фільму відбудеться 24-го травня, квитки можна придбати в мережі кінотеатрів Kinoland. 

 
Новини в тему

16 грудня 2019
На вихідних у Харкові відбувся Міжнародний форум вуличних культур 2019
11 вересня 2019
Запрошуємо на паркур-фестиваль Prokach DayZ 2019!
11 вересня 2019
19 років хіп-хоп історії та історії вуличних культур!
12 липня 2019
У Харкові скоро відкриється урбан-парк «Молодіжний»
20 червня 2019
У неділю в Харкові пройде Фестиваль з воркауту
18 червня 2019
У суботу пройшов масовий турнір з баскетболу 3х3
29 травня 2019
Фестиваль вуличного футболу і баскетболу скоро у Харкові
22 травня 2019
У Харкові пройшов райдер фестиваль Комплит
24 квітня 2019
У Харкові пройшов перший Фестиваль вуличних культур
16 квітня 2019
У Харкові пройде три Фестивалі вуличних культур!

ІX Гала-зузстріч «KHARKIV SPORT CITY» :
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи