Толмачов – переможець міжнародного боксерського турніру в Нідерландах

01 червня 2023 08:37

Змагання відбулися 27-28 травня. Загалом у складі збірної України виступали 4 харківських спортсменів.

Чемпіон України 2022 року Богдан Толмачов став переможцем міжнародного турніру з боксу серед чоловіків у ваговій категорії до 86 кг. У фінальному бої вихованець ШВСМ переміг опонента з Бельгії.

У вазі до 60 кг ще один харківʼянин Руслан Цикало у спірному поєдинку поступився місцевому боксеру і завоював срібну медаль.

Ще двоє наших боксерів Айдер Абдураімов (57 кг) і Даниїл Дрижак (63,5 кг) посіли пʼяті місця.

Відзначимо, у цьому турнірі брали участь двоє харківський суддів: Юрій Чижик та Святослав Демкін. Останнього визнали кращим суддею змагань.

27 березня 2024
Ражба – бронзовий призер міжнародного турніру з боксу у Литві
12 березня 2024
Литовченко виграла міжнародний турнір з пара настільного тенісу
02 березня 2024
У Харкові нагородили переможців та призерів товариського турніру з боксу, який відбувся у Польщі