"Тесла" випустила з рук Суперкубок України

22 серпня 2021 14:42

Харківська жіноча футзальна команда "Тесла" була за крок до перемоги у матчі за національний трофей, але так і не виграла у киянок з "Будстар-НПУ/Леонас".

Першими рахунок у зустрічі розмочили гості. Шульга красивим ударом зі штрафного прошила сітку воріт Сагайдачної - 0:1.

Не минуло й хвилини, як господарки зрівняли цифри на табло відзначилася Бурлаченко - 1:1.

Наступного голу довелося чекали лише дві хвилини. Костюк змістилась у центр та наважилась на дальній удар. Юлія не прогадала - м’яч полетів точно у дев’ятку - "Тесла" попереду 2:1. Відразу після цього харків’янки завдяки удару Дичко збільшили перевагу у рахунку вже до 3:1. Саме за таких цифр на табло дівчата пішли на перерву.

А ось другий тайм для "Тесли" виявився провальним. Пропустивши другий гол на почин, господарки паритет таки відновили, але дуже оперативно пропустили два рази поспіль - 4:4.

У середині другої 20-хвилинки гол Христини Степаненко знову вивів "Теслу" вперед - 5:4. Але гості зрівняли рахунок - на 32 хвилині забила Василюк. А вже за 37 секунд до завершення основного часу гри киянки вшосте пробили голкіпера харківської команди Вікторію Сагайдачну - Анна Шульга оформила покер і принесла "Будстар-НПУ/Леонас" перший Суперкубок в історії.