Світоліна - в чвертьфіналі турніру в Майамі

30 березня 2021 08:26

Еліна Світоліна вдруге в кар'єрі виступить в 1/4 фіналу на "Miami Open".

Почесна харків'янка Еліна Світоліна (5) вийшла в чвертьфінал турніру на "Мастерсі" в Майамі, обігравши представницю Чехії Петру Квітову (9) в трьох сетах з рахунком 2:6, 7:5, 7:5. Варто відзначити, що саме чешку букмекери називали фавориткою зустрічі.

Поєдинок тривав 2 години 24 хвилини. Світоліна 4 рази подала навиліт, зробила 4 подвійні помилки і реалізувала 5 брейк-пойнтів з 13. На рахунку Квітової 4 ейси, 9 подвійних помилок і 5 реалізованих брейк-пойнтів з 7. У третьому сеті Світоліна упустила перевагу в два брейки (3:0), потім не подала на матч за рахунку 5:4, але в наступному геймі відіграла два гейм-пойнти і взяла вирішальний брейк.

Для Еліни Світоліної це друга поспіль перемога над Петрою Квітовою. Раніше тенісистки зустрічалися на корті 9 разів (7-2 на користь чешки).

За вихід до півфіналу змагань Світоліна побореться з латвійською тенісисткою Анастасією Севастовою або хорваткою Аною Конюх.