Світоліна зіграє у чвертьфіналі французького челленджера WTA

04 травня 2023 09:54

Еліна Світоліна здобула свою другу перемогу на турнірі WTA 125 у французькому Сен-Мало, здолавши четверту сіяну бельгійку Ісалін Бонавентюр.

У Сен-Мало почесна харківʼянка Еліна Світоліна вперше з березня минулого року виграла другий поспіль матчі в турі WTA. Українка виявилася сильнішою за Ісалін Бонавентюр, що посідає 84-те місце у світовому рейтингу.

Бонавентюр виграла перший сет з двома брейками лише за 28 хвилин – 6:2. На старті другого суперниці обмінялися брейками, після чого українка виграла сьомий гейм на подачі бельгійки. На сетбол Світоліна вийшла у дев'ятому геймі — суперниця подачу відстояла. Та вже в наступному геймі Еліна "закрила" партію з четвертої спроби — 1:1 за сетами.

У третьому геймі вирішального сету Бонавентюр зі старту відірвалася від суперниці на три гейми. До сьомого гейму Еліна відновила паритет — 3:3, а згодом і вийшла вперед з брейком за рахунку 4:4.

Відігравши годину в заключному сеті, суперниці мали визначати учасницю чвертьфіналу на тайбрейку. Еліна здобула вирішальну фору в два м'ячі на початку, вигравши зустріч зі свого четвертого матчболу.

Світоліна закінчила матч за 2:02 години, впродовж яких виконала 3 ейси, припустилася 2 подвійних помилок та реалізувала 5 брейкпойнтів з 11.

У чвертьфіналі Еліна зіграє проти переможниці пари француженки Леольї Жанжан та п'ятої сіяної турніру, італійки Лучії Бронцетті.