Свічкар і Сич здобули командне "золото" на чемпіонаті з фехтування у Польщі

22 вересня 2022 11:54

Регіональний чемпіонат із фехтування Міжнародної ради військового спорту (CISM) проходив 18-21 вересня у польському місті Джонкув.

В останній день змагань у Джонкуві збірна України оформила золотий дубль. Відзначилися команди шаблістів - Андрій Ягодка, Юрій Цап, Олексій Стаценко, Богдан Платонов - і шпажистів - Роман Свічкар та Ян Сич (обидва - вихованці харківської школи фехтування), Євген Макієнко та Ігор Рейзлін. Поступаючись на початку фінального поєдинку 1:7, українці завершили його впевненою перемогою (45:28).

Загалом збірна України здобула у Польщі 5 золотих, 3 срібні та 5 бронзових медалей (дві з яких напередодні вибороли Свічкар і Сич в особистій першості).

13 лютого 2024
Сич виграла медалі етапу Європейського кадетського циклу з фехтування на шпагах у Кракові