Сумоїсти Харкова успішно виступили на Кубку України

23 листопада 2018 13:01

Під час урочистої церемонії відкриття Кубка України від Харківської облдержадміністрації спортсменів, тренерів та суддів привітав спеціаліст Управління у справах молоді та спорту, куратор цього виду спорту Руслан Байрамов і разом з керівництвом Федерації сумо України нагородив переможців та призерів юнацького чемпіонату Європи, який у жовтні цього року відбувся в Естонії.

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

Участь в змаганнях взяли близько 150 спортсменів з 11 регіонів країни. Приїхали майже всі найсильніші спортсмени, в тому числі переможці та призери Всесвітніх ігор. Незважаючи на потужну конкуренцію, господарі Кубка - харківські Суматори - показали свій високий рівень майстерності і завоювали 2 золоті, 6 срібних, 7 бронзових нагород і посіли перше загальнокомандне місце.

Переможцями Кубка стали: Іван обрізання (вагова категорія - до 100кг) і Максим Олешко (вагова категорія - понад 115кг). Крім того, на рахунку Олешко була і бронзова медаль, яку він завоював в абсолютній вазі.

Срібні медалі отримали: Таїсія Редченко (вагова категорія - понад 95кг і в абсолютній категорії), Андрій Анненков (вагова категорія - до 92кг), Сарачан Іван (вагова категорія - понад 115кг)

Також дві срібні медалі були здобуті в командних змаганнях. Чоловіча команда, в складі якої виступали Максим Олешко, Іван Сарачан і Демид Караченко, в фіналі поступилася суперникам з Сумської області, а жіноча, до складу якої увійшли Таїсія Редченко, Вікторія Сукретная і Катерина Москальова, - спортсменкам з Вінницької області.

Бронзовими призерами Кубка стали: Вікторія Сукретная (вагова категорія - до 55 кг), Катерина Москальова (вагова категорія - до 80 кг), Демид Караченко (вагова категорія - до 85кг), Дмитро Беленець (вагова категорія - до 92кг), Дмитро Піріпіліца (вагова категорія - до 100 кг), Аркадій Рубін (вагова категорія - до 100кг).

Ці змагання підвели підсумки цього сезону.

- 2018 рік був дуже успішним як для українського, так і харківського сумо. На чемпіонаті світу збірна України посіла друге загальнокомандне місце, багато медалей привезли з чемпіонату Європи. На юнацькому чемпіонаті Європи збірна до 16 років посіла перше загальнокомандне місце, а до 14 років - друге. На всіх цих стартах успішно виступили харківські спортсмени. Дуже приємно, що в Харкові також з'являються молоді перспективні спортсмени, - говорить президент Федерації сумо Харківської області Антон Чуєв.

Підсумки Кубка України будуть враховуватися при формуванні національної збірної на наступний рік. Перший міжнародний старт 2019 року українських сумоїстів чекає вже в січні. Команда вирушить до Угорщини, де відбудеться етап Кубка Європи.


Теги: сумо,


Новини в тему

22 березня 2019
Харківські сумоїсти завоювали медалі Кубка Європи
15 cічня 2019
Харківські сумоїсти переможно виступили на Кубку Європи
27 грудня 2018
Харківські сумоїсти перемогли на міжнародному турнірі
14 вересня 2018
Харківські сумоторі перемогли на Adrenalin Open
19 травня 2018
Сергій Соколовський з медалями повернувся з Америки
12 квітня 2018
Харківські сумоїсти успішно виступили в Чемпіонаті України
30 березня 2018
Сергій Соколовський переміг на Кубку Європи з боротьби сумо серед дорослих
22 грудня 2017
Харківські сумоїсти вибороли 34 золоті медалі всеукраїнського турніру
09 листопада 2017
Харківські сумоїсти перемогли на домашньому Кубку України
Інформаційні платформи