Стартує реєстрація на 6-й сезон проекту «Я ЗМОЖУ!»

11 травня 2018 11:11

Ось і настав той довгоочікуваний, для жителів нашого міста, момент - відкриття реєстрації на Харківський соціальний спортивний проект «Я ЗМОЖУ!». Вже 6 сезон Харківська міська рада надає, на безоплатній основі, жителем міста можливість схуднути, зайнятися спортом, зміцнити своє здоров'я, зробити тіло більш красивим і ставити перед собою нові цілі.

Девізом 6 сезону проекту став - «Я зможу стати найкращою версією себе!».
Нагадаємо, що 6-й сезон проекту «Я ЗМОЖУ!» Буде представлений в 4 категоріях: «Схуднення», «Crossfit», «Танці», «Скелелазіння» і триватиме 3 місяці (червень, липень, серпень 2018 року).

У категорії «Схуднення» учасників будуть готувати 6 фітнес клубів:
«Саламандра», «Хвиля», «Сафарі», «Fit Curves», «Уніфехт»,  які відберуть 25 учасників серед жінок і серед чоловіків різних вікових категорій: 16-30 років, 30-50 років та 50+. Обмеження по вазі в даній категорії становить: жінки - від 75 кг, чоловіки - від 85 кг. Крім змагань між учасниками в кожній віковій категорії, як і раніше змагаються фітнес-клуби, який з них доб'ється максимальних результатів своїх категорій.

У категорії «CrossFit» (даний вид навантажень підійде тим, хто бажає придбати більш спортивні форми, не бояться силових навантажень і нових вправ таких як: віджимання в стійці на руках, бурпі і багатьох інших цікавих вправ) учасників будуть готувати 6 кращих Кроссфіт-клубів міста: «Aventador» , «YOD», «Сафарі», «Хвиля», «Metalist».
Завданням учасників цієї категорії буде виконання комплексу спортивних вправ за максимально короткий час. Кожен фітнес клуб візьме в цій категорії по 15-20 учасників, у фіналі змагатимуться за самого сильного і витривалого аматора і самого сильного і витривалого атлета.
Категорія «Танці» для всіх бажаючих пізнати ази сучасної хореографії (Contemporary Dance, Jazz Funk, Lady Style, Hip Hop Choreo, Zumba) в студії танцю «All Stars Dance Centre», tribal танців (стилістику танцю можна охарактеризувати як суміш єгипетського танцю живота, традиційних індійських танців і фламенко) в танцювальній школі «Схід». «Танці на пілоні» змусить відчути магію танцю на пілоні, пластику і граціозність. У даній категорії представлені 2 школи на пілоні Харкова, де досвідчені тренера поставлять танець на пілоні: школа танців «Dance Appeal»; школа танців «Pole Dance Place».
Категорія «Скелелазіння» для любителів підкорювати нові вершини. Досвідчені інструктори клубу скелелазіння «Format» (format-club.in.ua) допоможуть кожному бажаючому побороти страх висоти і досягти найвищого піку вершини.

Фінальне нагородження переможців всіх категорій проекту відбудеться 8 вересня 2018 року на головній сцені Центрального парку культури і відпочинку ім. Горького в рамках спортивної ярмарки «Харків - спортивна столиця».

Реєстрація на проект пройде в період з 14 травня з 12:00 по 28 травня 2018 року на сайті "Харків - спортивний" (Кількість учасників обмежена).

Умови реєстрації:
- он-лайн заповнення анкети учасника;
- заповнення угоди про відповідальність (необхідно ознайомиться, заповнити, підписати і принести на першу зустріч з учасниками проекту «Я ЗМОЖУ!»);
(Перша зустріч всіх учасників проекту відбудеться 3 червня о 17:00 в Fabrika.space, (вул. Благовіщенська, 1, 3 поверх), де пройде нагородження учасників категорії «Скелелазіння» 5-го сезону проекту, «Танець на пілоні», нагородження партнерів проекту, а також всі учасники зможуть ознайомитися з графіком тренувань, отримати додаткову інформацію про формат проекту, заходи, які будуть проходити протягом проекту, взяти участь в майстер-класі, а також лекції фахівців проекту).
Новини в тему

12 серпня 2020
Реєстрація на змагання з виконання берпі на швидкість
21 липня 2020
Відкрито реєстрацію на VI сезон Битви корпорацій
13 червня 2019
Вітаємо переможців категорії "Crossfit" проекту «Я ЗМОЖУ!»
13 червня 2019
Представляємо Вашій увазі переможців в напрямку ММА проекту «Я ЗМОЖУ!»
06 червня 2019
У проекті «Я ЗМОЖУ!» завершилася боротьба за перше місце в категорії «Скелелазіння»
06 червня 2019
Вітаємо переможців категорії "Ірландські танці" !!!
06 червня 2019
Відомі імена переможців Я ЗМОЖУ! в напрямку «Танець на пілоні»
06 червня 2019
Вітаємо фіналістів «Я ЗМОЖУ!» в категорії "ДЗЮДО" !!!
31 травня 2019
7-й сезон «Я ЗМОЖУ!» добігає кінця
07 березня 2019
Стартував 7-й сезон Харківського соціального спортивного проекту «Я ЗМОЖУ!»
Інформаційні платформи