Стартував третій сезон Харківської шкільної бадмінтон ліги

12 квітня 2016 15:04

11 квітня 2016 року в Школі вищої спортивної майстерності (Динамівська, 5А) почалися баталії третього сезону Харківської шкільної бадмінтон ліги.

У перший день в змаганнях взяли участь 207 учнів з 40 шкіл. Визначилися чемпіони та призери трьох районів.

Чемпіоном Київського району стала команда загальноосвітньої школи № 5, друге місце зайняла команда Ліцею мистецтв № 133, третє – спеціалізованої школи № 17.

В Індустріальному районі призерами стали: школа № 118 (1 місце), Харківська гімназія № 163 (2 місце), спеціалізована школа № 85 (3 місце).

Чемпіоном Холодногірського району стала школа № 87, володарем срібних медалей – спеціалізована школа № 18, бронзових – Харківська гімназія № 13.

Нагадаємо, що команди загальноосвітніх навчальних закладів складаються з учнів двох вікових груп: 1-5 та 6-10 класів. Командна гра включає п'ять матчів: чоловіча одиночка (молодший і старший вік), жіноча одиночка (молодший та старший вік) та мікст. Матч грається до 21 очка.

Міський фінал відбудеться в четвер, 14 квітня, о 10:00.

Для отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся до Тетяни Чернецькою по тел .: (057) 781-80-18 або електронною поштою: t.chernetska@badmintonkharkiv.org.ua