Спортсмени ХБСК вдало виступили на міжнародному турнірі у Польщі

29 травня 2023 09:33

Вихованці Харківського бадмінтонного спортивного клубу традиційно показали свій високий рівень.

Двічі чемпіонкою турніру Yonex Polish U17 Open 2023 стала Анастасія Алимова. Дівчина виграла змагання в одиночному розряді та у парі з Раією Альмалалхою. Дует Дар’я Кошечкіної та Олександри Боцман посів друге місце. На третьому розташувалася Софія Бєлобровчук з партнеркою з Чехії Неллою Флігловою.

У міксті Анастасія Алімова разом із Сергієм Марущаком з Одеси посіли почесна третє місце.

Відзначимо, на цьому відбірковому турнірі Анастасія Алімова, Раія Альмалалха, Олександра Боцман і Дар’я Кошечкіна здобули почесне право представляти Україну на Чемпіонаті Європи до 17 років. Змагання відбудуться вже у серпні.

18 березня 2024
Олексій Тітов і Євгенія Кантемир – віцечемпіони Dutch International 2024
12 березня 2024
Литовченко виграла міжнародний турнір з пара настільного тенісу
02 березня 2024
У Харкові нагородили переможців та призерів товариського турніру з боксу, який відбувся у Польщі
26 лютого 2024
Вихованки ХБСК виграли бронзу міжнародного турніру з бадмінтону "Uganda International Challenge"