Спортсмен з Харкова став віце-чемпіоном Європи з боксу

09 квітня 2018 10:28

Харків'янин Сергій Горсков став віце-чемпіоном Європи з боксу в змаганнях U22, які пройшли в Румунії.

На шляху до медалі у ваговій категорії до 91 кг харків'янин поборов суперників з Польщі, Болгарії та Хорватії. У поєдинку за «золото» Сергій Горсков поступився 0: 5 росіянину Мусліму Гаджімагомедову.

Ще один харківський боксер Ярослав Харциз, який виступав у ваговій категорії до 64 кг, поступився на чемпіонаті в першому поєдинку суперникові з Молдови.

В цілому на цьому чемпіонаті українські боксери завоювали дві золоті, дві срібні та чотири бронзові нагороди і посіли четверте місце в медальному заліку. Перше було за турками.

27 березня 2024
Ражба – бронзовий призер міжнародного турніру з боксу у Литві
02 березня 2024
У Харкові нагородили переможців та призерів товариського турніру з боксу, який відбувся у Польщі