Спортивная ярмарка на площади Свободы соберет 1,5 тысячи спортсменов

09 вересня 2014 17:56

Спортивний ярмарок «Харків - спортивна столиця» відбудеться 13 вересня на пл. Свободи.
Як повідомив в ході прес-конференції заступник Харківського міського голови у справах сім'ї, молоді та спорту Олександр Попов, у заході візьмуть участь близько 1,5 тис. спортсменів і близько 50 спортивних федерацій.

За його словами, ярмарок спорту носить інформаційно-інтерактивний характер, де кожен житель Харкова зможе не тільки подивитися і отримати інформацію, а й безпосередньо спробувати себе в бажаному виді спорту.

«Ярмарок - безпрецедентна і унікальна подія не лише для Харкова, але і для України, оскільки подібний захід в нашій країні не проводився. Для харків'ян - це можливість долучитися до спорту, подивитися на види спорту, якими можна займатися в рідному місті, а для федерацій - це можливість показати себе», - зазначив Олександр Попов.

На площі функціонуватимуть 6 зон, на яких будуть представлені різні види спорту та відповідні федерації, а також популярні спортивні рухи. На заході будуть представлені як традиційні - футбол, баскетбол, бокс, так і екстремальні види спорту, наприклад, паркур, воркаут, слеклайн і т.п.

Захід розпочнеться о 12:00 з урочистого параду, в якому візьмуть участь всі спортсмени-учасники ярмарку. Триватиме спортивний захід до 19:00.

Начальник управління у справах фізкультури і спорту Костянтин Курашов зазначив, що в ярмарку спорту крім спортсменів виступлять люди з обмеженими можливостями товариства «Інваспорт», представники клубів за місцем проживання, танцюристи.

Харків'яни можуть прийти на ярмарок у спортивній формі, оскільки вони зможуть стати учасниками заходу, спробувавши себе в ролі гравця в бадмінтон, футбол, баскетбол, бойових єдиноборств, бейсболу, американського футболу та інших видів спорту. Також гості зможуть відвідати безкоштовні майстер-класи від кращих фітнес-інструкторів, досвідчених тренерів і популярних спортсменів. Сюрпризом для багатьох стане спілкування з відомими харківськими спортсменами - олімпійськими чемпіонами, чемпіонами світу, Європи, України, які візьмуть участь у ярмарку.

Багато федерацій проводитимуть всілякі конкурси, випробування, квести, а їхні учасники обов'язково будуть нагороджені на центральній сцені пл. Свободи.
Новини в тему

24 жовтня 2016
Харків'яни взяли участь в Амстердамському марафоні
20 жовтня 2014
У ІІ-му харківському міжнародному марафоні відберуть учасників чемпіонату світу
18 жовтня 2014
18.10.2014 состоялся 2-й Харьковский кросс "Банк Национальный кредит"
15 жовтня 2014
Уже 18.10.2014 состоится 2-й Харьковский кросс "Банк Национальный кредит"
15 жовтня 2014
В Харькове состоится TRIATHLON "KHARKIV MAN - 2015"
08 жовтня 2014
У Харкові пройшов фінал чемпіонату України з регбіліг 2014
06 жовтня 2014
Харківські спортсмени - призери "Кубка Буковини"
30 вересня 2014
На Алексеевке открылся после ремонта клуб по восточным единоборствам
27 вересня 2014
8.09.2014 відбудеться ІІ-й пробіг Kharkiv Grand Prix - «Нічний біг» («Night run »)
24 вересня 2014
Юные харьковчане победили на международном турнире по акробатическому рок-н-роллу

Освітні курси "Kharkiv Sport Academy" для спортивних федерацій Харкова стартует через:
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи