Шість харків’ян у складі збірної представлять Україну на чемпіонаті світу з шорт-треку

06 лютого 2018 11:46

Микита Неміро, Данило Федоренко, Микита Хочін, Дарина Воропаєва, Тетяна Зарванська та Уляна Дуброва вибороли це право, завоювавши медалі на чемпіонаті України серед юніорів у Харкові.

Змагання відбулись 1 та 2 лютого. Участь у них взяли 50 спортсменів з Харківської, Сумської та Київської областей, а за його підсумками перемога на усіх дистанціях в особистих змаганнях дісталася київським спортсменам Олегу Гандею та Марії Узаковій. Єдине «золото» чемпіонату харків’яни змогли вирвати у суперників у жіночій естафеті, де до складу команди Харківської області увійшли Дарина Воропаєва, Софія Хочін, Тетяна Зарванська та Уляна Дуброва.

Крім того, на рахунку Тетяни Зарванської та Уляни Дубрової були срібні та бронзові нагороди на особистих дистанціях. Тетяна Зарванська стала срібною призеркою на дистанції 1500м та здобула «бронзу» на дистанції 1000м. Уляна Дуброва фінішувала другою на дистанції 500м та третьою - на 1500м.

Три медалі також були на рахунку Микити Неміри, який посів другі місця на дистанціях 500 і 1500м та третє - на дистанції 1000м.

Крім того, срібними призерами стали Дарина Воропаєва (1000м) та Данило Федоренко (1000м), а ще одну бронзову медаль збірній Харківської області приніс Микита Хочін на дистанції 500м.

За підсумками цих змагань була сформована збірна України, яка в березні цього року змагатиметься за медалі юніорського чемпіонату світу.