"Шахтар" у Харкові зіграв внічию з "Монако" і пробився в Лігу чемпіонів

26 серпня 2021 08:51

На ОСК "Металіст" "Шахтар" зіграв свій матч-відповідь плей-офф раунду кваліфікації Ліги чемпіонів проти "Монако". Гірники здобули право виступити у груповому етапі Ліги чемпіонів.

Свою гру "Монако" у Харкові почав активно і забив вже на 18-й хвилині. Бен-Йеддер зіграв на добиванні після сейва Пятова. На 39-й - все той же Бен-Йеддер замкнув простріл із флангу.

Після перерви "Шахтар" вирівняв гру, і на 74-й Марлос зрівняв загальний рахунок, завершивши віялову атаку.

У підсумку, гра перейшла в овертайм, де відзначився Мудрик, який вийшов на заміну. Михайло зробив подачу-навіс в атаку, а у підсумку м'яч після рикошету від Агиляра залетів у ворота - 2:2 - Шахтар проходить у групу ЛЧ.

18 листопада 2023
Білецька у дебютній для себе Лізі чемпіонів фінішувала у ТОП-15 загального заліку