Сестри Алєксіїви здобули золото Кубка світу з артистичного плавання у Монпельє

06 травня 2023 20:39

Владислава та Марина Алексіїви стали чемпіонками у довільному дуеті з рекордною сумою балів — 370.2791.

Це перша золота медаль спортсменок у дуеті на цьогорічних Кубках світу.

Кубок світу. Артистичне плавання. Дует, довільна програма
1 місце – Марина Алексіїва/Владислава Алексіїва (Україна) - 370.2791 бала
2 місце – Мое Хіга/Маширо Ясунага (Японія) - 334.0125
3 місце – Кейт Шортман/Ізабель Торп (Велика Британія) - 324.3958

Це третя медаль українок на Кубок світу у 2023 році. Два "срібла" - у дуеті довільної та технічної програм - сестри Алексіїви здобули на першому етапі у канадському Маркемі.

Нагадаємо, Кубок світу у Монпельє розпочався для України без медалей. У перший день Марта Фєдіна посіла шосте місце у довільній програмі одиночниць, а ось сестри Алексіїви стали 19-ми у дуеті технічної програми. Другий ж день Кубка світу Україна розпочала зі "срібла" Марти Фєдіної.

12 лютого 2024
Дует харківських синхроністок поїде на Олімпіаду в Париж
04 лютого 2024
Збірна України з синхронного плавання – віцечемпіонки світу з водних видів спорту
22 cічня 2024
Волошина стала тренеркою національної збірної Канади з артистичного плавання
15 cічня 2024
Пінчук і Погорєлов посіли 18 місце у довільній програмі Євро-2024 з танців на льоду
16 cічня 2024
ЧС з синхронного плавання. Хто з харківських спортсиенок позмагається за нагороди?