Сестри Алексіїви здобули дві медалі суперфіналу Кубка світу з артистичного плавання

05 червня 2023 09:04

Змагання відбулися в іспанському Ов'єдо 2-4 червня.

Харківські синхроністки Марина і Влада Алексіїви успішно виступили у суперфіналі Кубка світу. У довільному дуеті дівчата вибороли срібні медалі, пропустивши вперед лише представниць Ізраілю (225.7915). За свій виступ українки отримали від суддів 217.1771 бали.

У технічному дуеті Влада і Марина набрали 242.0541 бали і стали бронзовими призерками змагань. Наш дует поступився господаркам турніру іспанкам (255.4066) і представницям Франції (242.4900).

12 лютого 2024
Дует харківських синхроністок поїде на Олімпіаду в Париж
04 лютого 2024
Збірна України з синхронного плавання – віцечемпіонки світу з водних видів спорту
22 cічня 2024
Волошина стала тренеркою національної збірної Канади з артистичного плавання
15 cічня 2024
Пінчук і Погорєлов посіли 18 місце у довільній програмі Євро-2024 з танців на льоду
16 cічня 2024
ЧС з синхронного плавання. Хто з харківських спортсиенок позмагається за нагороди?