Сергій Прескорник – бігун-рекордсмен, який став волонтером

24 червня 2022 15:58

Сергій Прескорник – один із найвідоміших харківських бігунів, рекордсмен України, який без сну пробіг відстань у 250 км від Дніпра до Харкова. З перших днів війни спортсмен залишається у місті і допомагає цивільним та військовим.

Сергій Прескорник – бігун зі значним стажем, учасник багатьох марафонів і стартів за межами України. Він бігає, не пропускаючи тренувань, майже 2000 днів поспіль. Минулоріч Прескорник, відомий ще як Бєгущая Борода, без сну пробіг 250 км з Дніпра до Харкова і встановив національний рекорд України.

Сергій Прескорник – плоггер – на постійній основі займається поєднанням бігу зі збором сміття (зібрав понад 4 тонни), а з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну ще й волонтер. Разом із командою "Чиста Україна", однодумцями та друзями Сергій допомагає усім нужденним харків’янам, які потребують продуктів харчувнння та засобів особистої гігієни.

Зараз «під прицілом» Прескорника – люди з обмеженими можливостями, пенсіонери та мешканці звільнених ЗСУ населених пунктів навколо Харкова (Слобожанське, Зміїв, Гусарівка, Андріївка, Лиман, Новий Донець, Мілове). Тільки адресна допомога цим категоріям населення в місті та області склала близько 5000 гуманітарних наборів. До того ж Сергій та його команда опікуються трьома підрозділи ЗСУ на передовій. Завдяки підтримці донатерів, Прескорнику вдалося передати нашим бійцям дрони, тепловізори, необхідне військове екіпірування, сонячні панелі, квадракоптери, генератори і тактичні аптечки.

Відзначимо, що Прескорник співпрацює з європейськими волонтерами. Вантажі, які надходять з-за кордону, Сергій розподіляє не тільки між городянами, а й між волонтерськими організаціями Харкова, щоб охопити допомогою якомога більше харків’ян.
Новини в тему

09 липня 2022
Французький футбольний клуб зібрав гуманітарну допомогу для Харкова
30 травня 2022
Не спортом єдиним. Чим ми займаємося під час війни
Інформаційні платформи