"Срібло" + "бронза". Попова знову у призах у Сакар'ї

03 листопада 2021 10:24

Харків'янка Ірина Попова продовжує збирати нагороди рейтингових перегонів з маунтинбайку у Туреччині.

27 жовтня харківська велосипедистка брала участь у міжнародній гонці другої категорії в олімпійському крос-кантрі та показала у ній третій підсумковий результат. Перші дві позиції зайняли чеські спортсменки Тереза Тваружкова та Адела Голубова, які виграли в українки три з половиною та трохи більше двох хвилин відповідно.

"Бронза" принесла Поповій 15 залікових очок.

У чоловічому крос-кантрі харків'янин Олександр Коняєв розташувався на п'ятнадцятій підсумковій позиції.

Загалом на цей старт у двох категоріях вийшли 42 учасники із 14 країн.

В останній день жовтня Ірина Попова та Олександр Коняєв виступили у Сакар'ї вже у перегонах першої категорії "Sakarya Büyükşehir Belediyesi MTB Cup". І знову на п'єдестал зуміла заїхати Попова.

Цього разу дворазова чемпіонка Європи посіла у крос-кантрі друге підсумкове місце, яке принесло їй 40 рейтингових очок. Перемогу знову здобула та сама Тваружкова, яка була швидше на півтори хвилини. Третє місце посіла Голубова, вона поступилася нашій спортсменці 30 секунд. Усього за нагороди боролися 16 велосипедисток із 7 країн.

Олександр Коняєв посів 11 місце із 23 учасників, які представляли 13 країн, і заробив 8 залікових балів.