Збірна України тріумфатор чемпіонату Європи з регбіліг-9

27 червня 2017 13:49

24 - 25 червня в Белграді (Сербія) проходив Чемпіонат Європи з регбіліг-9. Це укорочена версія регбіліг, як в класичному регбі - регбі-7. Матчі граються 2 тайми по 9 хвилин і в складах команд на поле не 13, а 9 гравців.

Тріумфатором чемпіонату стала збірна України, яка здобула чотири перемоги в чотирьох матчах, при цьому жодного разу не дозволивши занести м'яч суперникам в свою "заліковку". У попередньому турнірі були повалені команди Угорщини, Боснії і Герцеговини і збірна Чорногорії. А в фіналі нашим хлопцям протистояла дуже сильна збірна Сербії. Але в цьому чемпіонаті наші атаки не змогла стримати жодна з команд. 24:0, такий рахунок був на табло після фінального свистка головного арбітра матчу. Україна - чемпіон!!!

У складі збірної було одинадцять харків'ян - гравців харківського регбіліг клубу "Легіон ХIII - ШВСМ".

Чемпіонами Європи стали: Олександр Скорбач, Михайло Троян, Андрій Башевскій, Олександр Козак, Богдан Веприк, Євген Трусов, Олександр Щербина, Дмитро Семеренко, Святослав Андрейченко, Анатолій Гранковського, Олександр Сивокоз і тренер команди Геннадій Веприк.