Збірна України знову виграла у Данії у матчі Золотої Євроліги

04 червня 2022 20:18

Українці перемогли у всіх шести поєдинках та впевнено посіли перше місце у групі В.

У суботу, 4 червня, чоловіча збірна України з волейболу зіграла свій завершальний матч групового етапу "Золотої Євроліги". Для підопічних Угіса Крастіньша ця гра вже не мала жодного турнірного значення, тому що напередодні вони забезпечили собі перше місце та вихід у "Фінал чотирьох".

Перший сет українці провели сильніше за своїх суперників, перемігши їх з рахунком 20:25. Щоправда, у другій партії краще виглядали вже господарі майданчика, які відповіли тією самою монетою – 25:20.

У третьому сеті волейболісти Данії тривалий час були попереду, причому їхній відрив досягав навіть 6 очок – 10:4. Але українці продовжували боротися і ближче до кінця партії наздогнали опонентів – 18:18, а згодом і переграли – 20:25.

Четверта партія проходила приблизно так, як і третя. Знову Данія найчастіше вела в рахунку та знову українці їх дістали на позначці 18:18. І все ж господарі майданчика виявилися сильнішими – Данія виграла 25:23.

Переможну крапку у поєдинку українці, як і вчора, поставили на тай-брейку – 12:15 у партії та 2:3 у матчі.

У цьому поєдинку у складі збірної України виступали: Юрій Семенюк (набрав 12 очок), Віталій Щитков (0), Віталій Кучер (3), Андрій Рогожин (6), Євген Кісилюк (23), Олег Шевченко (11), Денис Фомін ( ліберо) – стартовий. На заміну виходив Ілля Ковальов (17).

11 грудня 2023
"Перуджа" Плотницького вдруге поспіль виграла клубний чемпіонат світу з волейболу