Збірна команда Харківської області зі стрільби з лука зайняла лідируючі місця

01 липня 2019 10:50

З 23 червня по 27 червня 2019 року в місті Львів відбувся Чемпіонат України зі стрільби з лука  серед юніорів 1999р.н. та молодших. У змаганнях брали участь спортсмени з 12 областей України. Учасники змагань змагались у категорії класичного та блочного луку.

Перший комплект медалей розігрувався серед змішаних команд. У класичному луці харків’яни - Третьякова Ірина та Грекулов Олександр зайняли почесне третє місце, поступившись командам з міста Суми та Львів. У представників блочного луку харківські спортсмени – Охотська Віра та Бабійчук Антон також посіли третє місце.

У командній першості серед юніорів Чемпіонами України стали харківські спортсмени - Кравчук Микита, Каменський Володимир та Сергієнко Андрій у складі команди «Харків - 1», срібними призерами Чемпіонату стала також Харківська команда «Харків - 2» у складі: Бойка Михайла, Грекулова Олександра та Діканя Леоніда.

У загальнокомандному заліку збірна команда Харківської області посіла І місце.

Даний  Чемпіонат України є офіційним відбором на Чемпіонат світу зі стрільби з лука серед юніорів та кадетів, який відбудеться  19-25 серпня в Іспанії. Харківські спортсмени – Кравчук Микита, Каменський Володимир, Бойко Михайло та Третьякова Ірина мають високі шанси представляти нашу країну у складі збірної команди України на Чемпіонаті світу.