Самуляк завоювала для України перші за 8 років медалі на ЧС із важкої атлетики

10 грудня 2021 08:51

18-річна харків'янка Світлана Самуляк здобула "срібло" та "бронзу" чемпіонату світу з важкої атлетики, який проходить у Ташкенті (Узбекистан).

У ривку Самуляк підняла вагу в 91 кг і стала другою, поступившись лише дворазовій віце-чемпіонці Африки з Тунісу Гофран Белхір, якій вдалося підняти на один кілограм більше. Третьою стала триразова чемпіонка Африканських ігор нігерійка Адіат Оларіное, яка здолала 90 кг.

У поштовху важкоатлетка з Харкова з третьої спроби взяла 110 кг та за сумою двох видів посіла третє місце у змаганнях. Перше та друге місце було у Белхір та Оларіное.

Для Самуляк це був перший виступ на дорослому чемпіонаті світу. У 2019 році Світлана стала абсолютною чемпіонкою Європи серед юніорок, вигравши всі три "золота" у категорії до 55 кг.

Чемпіонат світу у Ташкенті триватиме до 17 грудня.