"Рулав Одд" в овертаймі переграв "Маріуполь"

23 жовтня 2021 10:35

"Берсерки" у домашньому матчі довели свою перевагу. Вирішальну шайбу закинув Сурсов.

У матчі 12-го туру Української хокейної ліги "Рулав Одд" на домашній арені переміг "Маріуполь".

Харківська команда вийшла вперед у кінцівці першого періоду зусиллями Олексія Баскова. "Маріуполь" відігрався у другій 20-хвилинці після точного кидка Марка Калейніковаса.

У третьому періоді обидві команди атакували, але не це призвело до бажаного результату. В основний час зустрічі гравці не виявили сильнішого. А в овертаймі перемогу здобув "Рулав Одд" - шайбу у дев'ятку воріт направив Артем Сурсов - 2:1.

Це четверта перемога "Берсерків" в УХЛ. Харків'яни йдуть на передостанній позиції у турнірній таблиці. "Маріуполь" посідає третє місце.