Роман Свічкар став чемпіоном України з фехтування

29 квітня 2019 11:21
22 та 23 квітня в Києві відбулись змагання на шпагах серед дорослих, на яких спортсмени Харківської області завоювали золоту та бронзову нагороди.

За інформацією Управління у справах молоді та спорту ХОДА, в особистих змаганнях серед чоловіків вперше в своїй кар’єрі золоту медаль здобув харків’янин Роман Свічкар. У фіналі він з рахунком 15:9 здолав киянина Руслана Тимошенка.

Також Роман Свічкар став бронзовим призером у командних змаганнях разом з Дмитром Карюченком, Євгеном Миргородським та Максимом Хворостом. У півфіналі харків’яни поступилися 37:45 майбутнім чемпіонам з Києва, а в поєдинку за третє місце здолали 45:39 своїх земляків з команди «Харків-2», до складу якої увійшли Богдан Свічкар, Денис Потапенко, Андрій Опанасенко та Олексій Махонін.