Результативна передача колишнього футболіста «Металіста» подарувала перемогу «Портленду»

30 липня 2020 15:43

Аргентинський футболіст Себастьян Бланко, який виступав раніше за харківський «Металіст», став однією з головних дійових осіб у матчі 1/8 фіналу американської Ліги соккера (MLS)

Бланко грає за «Портленд Тімберс». Нинішній сезон в MLS проводиться з поправкою на коронавірус. Уже завершилися групові турніри й почалася серія плей-офф. Суперником «Портленда» в 1/8 фіналу був ФК «Цинциннаті».

Рахунок був відкритий у середині другого тайму після того, як Бланко віддав ідеальний гольовий пас на свого польського одноклубника Ярослава Незгода, і поляку не склало труднощів вразити у ворота. «Цинциннаті» відігрався після 11-метрового, реалізованого Юргеном Локадіа.

Основний час завершився внічию — 1:1. Після чого послідувала серія післяматчевих пенальті. Обидві команди спочатку забили по два 11-метрових. Потім у «Цинциннаті» трапилася осічка — це Локадіа цього разу не зумів переграти воротаря, проте «Портленд» забив і третій пенальті. Тут відзначився Бланко, який пробив у нижній кут без шансів для голкіпера. Далі — промах футболіста «Цинциннаті» Кендалла Вотсона і результативний «постріл» Незгода.

Так «Портленд» виграв серію 11-метрових 4:2 і пробився до чвертьфіналу чемпіонату MLS.