Регбісти з Англії візьмуть участь у харківському турнірі

09 червня 2017 16:28

VII Міжнародний турнір з регбіліг пам'яті заслуженого тренера України Артура Мартиросяна пройде завтра, 10 червня, на стадіоні «Зірка» (вул. Динамівська, 3-а).

У ньому візьмуть участь чотири збірні команди: команда з англійського міста Йорк і три українські, об'єднані по регіонах - «Схід» («Легіон ХIII» - Харків), «Центр» (Київ, Миколаїв) і «Захід» (Рівне, Львів, Ужгород).

Сьогодні, 9 червня, для спортсменів з Англії провели прийом у Харківській міській раді. Як повідомив головний тренер збірної України з регбіліг Геннадій Веприк, іноземні команди брали участь в турнірі п'ять разів, але команда з Йорка приїхала до Харкова вперше. За його словами, Артур Мартіросян був родоначальником регбіліг та американського футболу в Україні, і дуже приємно, що ця гра стає все популярнішою і Харків збирає на своїх турнірах спортсменів такого рівня. Для цього в місті є вся необхідна інфраструктура.

Як зазначив директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров, у харків'ян великий досвід проведення міжнародних змагань. У березні цього року Асоціація спортивних журналістів України провела конкурс «Підсумки спортивного року», і близько 400 представників українських та іноземних ЗМІ обрали Харків як саме спортивне місто країни. При цьому Олексій Чубаров зазначив, що, незважаючи на те, що регбіліг в Україні ще не дуже популярний, за шість років ігор в Харкові в них взяли участь близько 7 тис. дітей.

За словами віце-президента Української федерації регбіліг Габріела Михайлова, Харків став першим містом, де зародився і став розвиватися український регбі. «Вже більше 10 років ми проводимо змагання різних рівнів з цього виду спорту. Наша гордість - це Шкільна регбійний ліга, яка виховує гідних спортсменів. Вони представляють наше місто на чемпіонатах, а в майбутньому стануть професійними гравцями або тренерами високого рівня», - зазначив Габріел Михайлов.

Віце-президент УФР підкреслив, що спортсмени з Англії можуть розраховувати на повну підтримку харків'ян. Він подарував гостям книги про історію Харкова і зазначив, що для них обов'язково проведуть екскурсію містом.
Новини в тему

12 квітня 2021
Тільки "золото". Харків'яни переможно виступили на міжнародному турнірі з бадмінтону
07 квітня 2021
Харківські студенти непогано виступили на ЧУ з класичного жиму лежачи
06 квітня 2021
Дзюдо на паузі. Турнір переноситься через коронавірус
30 березня 2021
Харківські борці завоювали 13 нагород на всеукраїнському турнірі
23 березня 2021
В Харкові пройшов футбольний турнір серед аматорських команд України
19 березня 2021
Харків'яни поїхали підкорювати турецький ринг
09 березня 2021
U-12. ФК "Металіст 1925" переміг на домашньому турнірі
05 березня 2021
U-12. Стартував турнір на призи ФК "Металіст 1925"
23 лютого 2021
Юні харківські хокеїсти перемогли на турнірі в Білорусі
19 лютого 2021
Фехтувальниця з Харкова перемогла на всеукраїнському турнірі

VII Всеукраїнський фестиваль із хореографії "Tradition and art" :
днiчасимiнутисек Детальніше


Інформаційні платформи