Пропонуємо Вашій увазі результати змагань з автомодельного спорту

18 вересня 2019 12:25

Нагадаємо, що змагання з автомодельного спорту «Kharkiv RC Extreme Challenge» проходили з 13 по 15 вересня.

«Kharkiv RC Extreme Challenge» зібрав 50 спортсменів: 5 майстри спорту міжнародного класу, 25 майстри спорту, 24 кандидати у майстри спорту,

16 першого розряду і 3 другого розряду.  Заявлено для змагання 83 моделі різних класів.

Кращий час на трасі, клас «F-2», показав майстер спорту міжнародного класу Косневіч Андрій (Хмельницький регіон)-12.958 сек.

У класі «ДТМ-10nitro» майстер спорту Кот Дмитро (Київський регіон) подолав трасу, за 13.866 сек.

У командному заліку перше місце Хмельніцький регіон, друге місце Київський регіон, трете місце Миколаївський регіон та шосте місце Харківський регіон.

За рахунком всіх єтапів у класі <F-2> Кубок України здобув Руденко Евген (Харківський регіон)

Всі результати.

04 вересня 2019
Наступного тижня у Харкові відбудуться змагання з автомодельного спорту
02 серпня 2018
Пропонуємо вашій увазі відеозвіт «INFINITI Kharkiv RC Extreme Challenge»
11 липня 2018
У Харкові стартують відкриті змагання з автомодельного спорту
03 липня 2018
Триває реєстрація на «INFINITI Kharkiv RC Extreme Challenge 2018»
18 червня 2018
У Харкові відбудеться «ІNFINITI Kharkiv RC Extreme Challenge 2018»
15 серпня 2017
У Харкові відбувся «Kharkiv RC Extreme Challenge - 2017»
11 серпня 2017
Програма проведення змагань з автомодельного спорту «Kharkiv RC Extreme Challenge»