Поліна Бугрова виграла найбільший в Україні міжнародний турнір із бадмінтону

13 вересня 2021 14:38

Харківська спортсменка тріумфально виступила на "Victor Ukraine International 2021", який пройшов у Палаці Спорту "Локомотив".

Харків'яни на цьому турнірі змогли завоювати три медалі. Чемпіонкою у жіночій одиночній категорії стала Поліна Бугрова. На шляху до титулу дівчина здолала чотирьох суперниць з Індії, а у фінальному матчі з рахунком 21:17, 21:12 перемогла представницю Швейцарії Дуню Пелупессі. "Бронзу" в "одиначці" завоювала Марія Столяренко. Спочатку вона здолала свою землячку Анастасію Алімову, потім перемогла суперниць із Грузії та Швейцарії, але у півфіналі поступилася 21:12, 9:21, 18:21 Дуні Пелупессі. Також у парі з Єлизаветою Жаркою Столяренко здобула "срібло" у жіночій парній категорії. На шляху до фіналу харків’янки перемогли суперниць з Індії, Франції та Естонії, але у вирішальному матчі поступилися 18:21, 21:19, 15:21 німкеням Стін Кюсперт та Еммі Мощинській.

На рахунку українських бадмінтоністів ще одна бронзова медаль "Victor Ukraine International 2021". Її у змішаній парній категорії здобули Данило Боснюк та Євгенія Паксютова з Дніпра.

Загалом участь у змаганнях брали близько 200 бадмінтоністів із 29 країн світу.

18 березня 2024
Олексій Тітов і Євгенія Кантемир – віцечемпіони Dutch International 2024
12 березня 2024
Литовченко виграла міжнародний турнір з пара настільного тенісу
02 березня 2024
У Харкові нагородили переможців та призерів товариського турніру з боксу, який відбувся у Польщі
26 лютого 2024
Вихованки ХБСК виграли бронзу міжнародного турніру з бадмінтону "Uganda International Challenge"