Поліна Бугрова - бронзова призерка міжнародного турніру з бадмінтону

30 вересня 2021 09:58

У польському Закопане відбувся міжнародний турнір з бадмінтону "Polish International 2021" рівня International Series. В призи потрапила і харківська спортсменка.

В одиночній жіночій категорії "бронзу" здобула вихованка Харківського бадмінтонного спортивного клубу Поліна Бугрова. Їй одній з-поміж 20 українських спортсменів, які боролися за перемогу на цих змаганнях, вдалося увійти до числа призерів.

На шляху до медалі Бугрова перемогла харківську бадмінтоністку Марину Ільїнську з рахунком 21:18, 21:19, суперницю з Англії Фрею Редферн 21:18, 19:21, 21:17 та представницю Ірландії Рейчел Дарраг.

В півфіналі Поліна поступилася Самії Імад Фарукі з Індії з рахунком 15:21, 21:16, 12:21. Переможницею турніру стала спортсменка з Сінгапуру.

Також Поліна Бугрова боролося за медалі і у парній жіночій категорії разом з харків’янкою Яною Собко, але у другому раунді дівчата поступилися француженкам Марго Ламберт і Анне Трен, які в підсумку стали переможницями турніру.

18 березня 2024
Олексій Тітов і Євгенія Кантемир – віцечемпіони Dutch International 2024
12 березня 2024
Литовченко виграла міжнародний турнір з пара настільного тенісу
02 березня 2024
У Харкові нагородили переможців та призерів товариського турніру з боксу, який відбувся у Польщі
26 лютого 2024
Вихованки ХБСК виграли бронзу міжнародного турніру з бадмінтону "Uganda International Challenge"